Julia Roberts a Jennifer Aniston si v komédii od režiséra Palm Springs vymenia telá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymenia telá

Max Barbakow sa ako režisér poriadne vyšvihol jediným filmom. Sci-fi romantická komédia Palm Springs zobrala dobre známy motív osôb zaseknutých v časovej slučke a priniesla mu nový, svieži nádych. Podobný kúsok bude skúšať aj ďalším filmom, ktorý sa pozrie na tému výmeny tiel. Tie si ale medzi sebou budú meniť Julia Roberts a Jennifer Aniston.

Medzitým však tvorca prinesie snímku Brothers, ktorá by sa mala objaviť počas tohto roka, stále však nemá stanovený dátum premiéry. Josh Brolin a Peter Dinklage si v nej zahrajú súrodencov a nemálo divákom to pripomína Dvojičky s Arnoldom Schwarzeneggerom a Danny DeVitom. K tomu režisér povedal len toľko, že nemusia byť úplne ďaleko od pravdy.

Max Barbakow
Zdroj: deadline.com

Hneď ďalší projekt po Brolinovi a Dinklagovi ako bratoch

Do obsadenia pridal aj Brendana Frasera a odvtedy je ohľadom filmu tajnostkársky. Podobne je to aj s jeho ďalším projektom. Nemá stanový názov ani detaily o deji, veľká dvojica herečiek však stačila na to, aby sa strhol mimoriadny záujem medzi streamovacími službami. Prihadzovanie nakoniec vyhral Amazon.

Roberts a Annistion si spoločne už zahrali v komediálnej dráme Deň matiek. Obe z nich sú v poslednej dobe pomerne zaneprázdnené, Juliu sme mohli naposledy vidieť vo filme Vstupenka do raja po boku Georga Clooneyho a Jennifer nakrúcala dvojku Murder Mystery s Adamom Sandlerom (ktorú uvidíme v posledný marcový deň).

julia roberts jennifer aniston
Zdroj: dailymail.co.uk

Motív poznáme, čakáme originálne pojatie

Známy motív výmeny tiel sme mohli vidieť napríklad vo filmoch Strelený piatok, Sexi kosť či v Cudzej koži. Nedávno bol obzvláštnený aj o hororové prvky, Slečna beštia nám ukázala, aké by to bolo, keby si vysokoškoláčka prehodila telo so sériovým vrahom.

Veríme však, že po jeho unikátnom Palm Springs s Andy Sambergom a Cristin Miloti dokáže režisér originálny nápad zopakovať. Čerešničkou na torte ale k malému množstvu informácií môže byť aj to, že za filmom stojí aj produkčná spoločnosť LuckyChap Entertaiment. Tú ma na starosti Margot Robbie.

Ste zvedaví na komédiu, v ktorej si Julia Roberts a Jennifer Aniston vymenia telá? Myslíte si, že jej Barbakow dokáže dať opäť originálny nádych? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -