Prichádza prvý trailer na film Uncharted! Vďaka nemu opäť prežívame hru a zatajujeme dych napätím

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na film Uncharted

Neľahký osud sprevádzal produkciu filmu od samého začiatku. Vystriedalo sa niekoľko režisérov, okolo adaptácie bolo viacero zdržaní. Produkcie sa však chytil režisér prvého Venoma, Ruben Fleischer, a odvtedy sme o nej dostávali neustály príval informácií. Teraz dostávame prvý trailer na film Uncharted a vidíme, že sa oplatilo čakať.

Film bude verným zobrazením predlohy, úspešnej hernej série, ktorá vychádza od roku 2007 pod hlavičkou Naughty Dog. Nathan Drake v podaní Toma Hollanda akoby z oka vypadol tomu graficky spracovanému z PlayStationu. Vidíme aj Marka Wahlberga ako Sullyho, ktorému síce chýbajú jeho ikonické fúziky, ale zrejme mu to pre mierne odlišné stvárnenie postavy odpustíme.

Banderas ako konkurenčný lovec pokladov

Po krátkom rozhovore sa už spolu vydávajú na cestu za veľkým dobrodružstvom (a s tým spojeným bohatstvom). Medzitým padne reč aj na Nathanovha brata Sama, ktorého môžeme poznať zo štvrtej časti The Thief’s End. Tá bola v roku 2016 zatiaľ posledným príspevkom do hlavnej série.

Vidíme aj záporáka filmu, rivalského lovca pokladov, ktorý má, zdá sa, oveľa viac zdrojov. Jeho majstrovsky stvárni Antonio Banderas a už teraz je vidieť, ako mu rola sadla. Jeho postavu z hier nepoznáme, ale režisér nám predsa povedal, že film je stvorený nielen pre zarytých fanúšikov, ale aj tých, ktorým značka nie je známa.

uncahrted trailer
Zdroj: cbr.com

Scéna priamo z hry

Naopak, priamo z hry Uncharted 3 dostávame pretvorenú scénu. Nathan vypadáva z nákladného lietadla spolu s krabicami. Zachytáva sa o jednotlivé z nich a snaží sa predísť svojmu nepriaznivému osudu. Z hry vieme ako to dopadne, ale aj tak sme mimoriadne napätí a túto scénu prežívame znovu.

Odkazov na hry tu máme viac. Poklady, relikvie, predmety, jednoducho veci, ktoré by sme čakali od správneho lovca pokladov. Film samotný má byť vraj skvelým mixom akcie a zábavy, ako sa v minulosti vyjadril spoluautor scenára Neil Druckman na svojom blogu.

Uncharted
Zdroj: mindlifetv.com

Prvé osudy mladého Nathana Drakea

Dejovo sa pozrie na počiatky Nathana Drakea a na to, ako začal svoje dobrodružstvá so Sullym. Trailer na film Uncharted dokazuje, že to je prevedené už teraz skvele. Po jeho viacnásobnom zhliadnutí sa už teraz nevieme dočkať premiéry, ktorá je stanovená na 18. február a to výlučne v kinách.

Ako sa páčil trailer na film Uncharted vám? Ste fanúšikmi hier a mali ste pocit, že ich znovu prežívate? Páčia sa vám jednotlivé postavy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -