Chloë Grace Moretz sa údajne stretla s Marvel štúdiom ohľadom roly. Ktorá by to mohla byť?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chloë Grace Moretz v Marvel vesmíre?

MCU si už do svojich filmov získalo poriadne herecké mená. Už od prvého Iron Mana z roku 2008 sa tu objavujú hollywoodske legendy a v poslednom čase ich pribúda. Podľa jedného z jej aktuálnych rozhovorov to vyzerá tak, že aj herečka Chloë Grace Moretz hovorila s Marvel Studios o role.

V superhrdinskom filme sme ju už vidieť mohli. Film Kick-Ass z roku 2010 v podstate nakopol jej kariéru. Zaujímavé je, že si tam zahrala po boku Aarona Taylora-Johnsona, ktorý stvárňoval v MCU neskôr Quicksilvera a objaví sa aj v Sony univerze ako Kraven the Hunter.

Hit Girl
zdroj: digitalspy.com

Od Kick-Assa k dystopickému sci-fi

Odvtedy si mladá herečka zahrala novú verziu Carrie, dôležitú úlohu stvárnila v Equalizerovi a skúsila si aj dabing ako Wednesday v kreslenej Rodine Addamsovcov. Aktuálne je veľmi očakávaný dystopický sci-fi seriál The Peripheral, v ktorom si zahrá jednu z hlavných úloh. Prvá epizóda príde už 21. októbra a preto ohľadom neho viedla rozhovory.

Jeden z nich bol pre portál  ComicBook, kde reč padla, ako inak, aj na komiksy. Povedala, že si postavu z minulosti veľmi užívala, teraz by si však chcela zahrať niečo temnejšie. Už predtým sa zaujímala o to, že by si zahrala niekoho pre DC alebo Marvel. Logicky sa jej spýtali, či s niekým z nich hovorila.

chloe grace moretz the peripheral
Zdroj: variety.com

Ku komiksu sa vždy chcela vrátiť

Prezradila, že viedla debaty s Marvelom. Okomentovala to takto:

„Jasné, trochu sme o tom hovorili. Milujem superhrdinov, tak by to bola sranda. Teraz by som však chcela nájsť takú, ktorá mi dobre sadne a s ktorou by som chcela napredovať. Určite by som bola za, ak by to bola správna rola a správny projekt.“

Ktorá rola by jej mohla sedieť?

Podľa jej slov teda zrejme neprišlo k žiadnemu konkrétnemu návrhu, ale samotná herečka by na prikývla. Hovorí však, že by sa chcela s postavou vyvíjať, čo znamená, že by malo ísť o nejakú stálu. Preto sa núka otázka, koho by si mohla Chloë Grace Moretz zahrať v Marvel filmovom svete.

Svet už nejaký čas navnaďuje na tím Young Avengers. Hailee Steinfeld vystupuje ako mladá Hawkeye, Xochitl Gomez ako Miss America či Jack Veal ako Kid Loki. Okrem toho by sa mohli vrátiť aj Wiccan a Speed. Mohla by sa pokojne pripojiť k nim ako ďalšia členka.

chloe grace moretz marvel
Zdroj: wikiofnerds.com

Mladí Avengeri, X-Meni či súčasť Spider-Man sveta?

Na druhej strane sa postupne predstavujú aj mutanti, bolo potvrdené, že Ms. Marvel je jednou z nich. Očakávame aj príchod veľkých hráčov. A kde boli X-Meni, tam bol vždy priestor aj pre mladých mutantov. Noví mutanti nebola príliš dobrá bodka pre univerzum od Foxu, možno by mohli prichádzať aj k ich náprave…

Ďalší potenciál pre Chloë Grace Moretz v Marvel univerze by mohol byť svet Spider-Mana. V jednom s rozhovorov skôr povedala, že by sa videla, ako by bojovala s Tomom Hollandom. Síce mohlo ísť o žart, ale jeden nikdy nevie… Navyše, tu ešte nebola predstavená Gwen Stacy, na ktorú by sa pokojne hodila. Samozrejme, až čas však ukáže, ktorú z týchto úloh (a či nejakú) si dá v komiksovom svete.

Ktorú úlohu by podľa vás mohla mladá herečka stvárňovať v Marvel univerze? Videli by ste ju s Avengermi, X-Menmi alebo Spider-Manom? Alebo niekde úplne inde? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -