Povojnová trauma a výčitky. Chris Pratt musí v novom traileri seriálu The Terminal List čeliť mrazivej minulosti

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Amazon Prime Video si pre svojich predplatiteľov pripravilo novú akčnú sériu, v ktorej si hlavnú úlohu zahral Chris Pratt (Strážcovia Galaxie). Nový seriál The Terminal List bude plný dramatických momentov a uvidíme v ňom neľahký boj s vnútornými démonmi, na ktoré poukázal aj oficiálny trailer. Problémov však bude oveľa viac, čo naznačili kruté záblesky do minulosti plné krvi a mŕtvych vojakov.

Oficiálny trailer k seriálu The Terminal List

Ukážka začína pohľadom na poručíka Jamesa Reecea (Pratt) vracajúceho sa z vojenskej misie. Operácia Odinsword bohužiaľ nedopadla najlepšie a hazardovanie s ľudskými životmi prinieslo katastrofálny neúspech v podobe smrti dvanástich členov špeciálnej námornej jednotky Navy Seal.

Ako jedinému sa podarilo prežiť Jamesovi, ale práve to vo všetkých vyvolalo priveľa otázok. Čo sa stalo s ostatnými a ako je možné, že prežil práve on? Sériu bude sprevádzať paranoja a zmätok hlavnej postavy, pretože takáto traumatická udalosť sa nedá z hlavy odstrániť len tak. A práve tento faktor dodá kvalitnému trileru dávku drámy a chaosu. Nechýbajú ani pravidelné záblesky do minulosti, vďaka ktorým lepšie vidieť sled udalostí a skutočnosť, čo sa v ten osudný deň udialo.

Po boku Pratta si v seriáli taktiež zahrali Constance Wu (Kúzelný drak), Taylor Kitsch (Hrdinovia ohňa), Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney a JD Pardo. Filmová novinka je adaptáciou knižného bestselleru od spisovateľa Jacka Carra. Do režisérskeho kresla zasadol Antoine Fuqua, ktorý má na svojom konte niekoľko kvalitných filmov – Equalizer (2014), Bojovník (2015), Král Artuš (2004) a veľa ďalších. Seriál by mal byť teda v dobrých rukách, ale či skončí úspechom zatiaľ netušíme. The Terminal List dorazí na malé obrazovky 1. júla 2022, takže pravdu o tomto nezvyčajnom vojnovom trileri sa dozvieme už budúci mesiac.

Páčil sa ti oficiálny trailer k sérii The Terminal List? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -