Tvorcovia populárneho Dark nás privádzajú na desivé tajomstvo v oceáne – pozrite si trailer na seriál 1899

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál 1899

Ešte na sklonku októbra nám Netflix prináša finálny trailer na seriál 1899. Na budúci mesiac ho prichystali Jantje Friese a Baran bo Odar. Ide o tvorcov nemeckého populárneho hitu na rovnakej streamovacej službe, Dark. S tým môže byť jasné, že o poriadnu dávku záhad a hrozivých elementov núdza nebude.

Tentoraz nás privedú tesne pred prelom storočia na otvorený oceán. Pozrieme sa na loď Kerberos, ktorá sa má hladko dopraviť cez Atlantik za niekoľko dní do New Yorku. Zradné vody im však pripravia to najväčšie tajomstvo ich životov. To boli zatiaľ jediné známe informácie, nová ukážka nám však našťastie dopĺňa zopár medzier.

Stratená loď Prometheus sa ozýva

Iná loď s názvom Prometheus sa pred rokmi stratila. Nikdy nebola nájdená a tak bola považovaná za potopenú. Lenže posádka Kerbera z nej dostane signál, ktorý sa, aj napriek protestom mnohých, rozhodne nasledovať. Keď ju však nájdu a nastúpia na jej palubu, objaví sa smrteľné tajomstvo, ktoré môže byť ich záhubou.

Zdá sa, že režiséri opäť poriadne natiahnuť naše nervy a na zdrojový materiál nahliadajú perfektne. Mrazivá tiesnená atmosféra parníka sa mieša so všetkými záhadami, ktoré sa nám budú odhaľovať. Už teraz sme nesmierne zvedaví, čo znamená ústredný tajomný symbol s obráteným trojuholníkom.

1899 plagát
Zdroj: bloody-disgusting.com

„Čo je stranené, bude nájdené“

Rovnako nám lákavé video ukazuje aspoň malé nahliadnutie za oponu, aj kvalitné výkony od hercov. Svoje umenie tu predvedú Anton Lesser (ktorého môžeme poznať ako Qyburna z Hry o tróny) či Emily Beechamp (známa z filmu Daphne či seriálu Into the Badlands). Vidieť tu môžeme aj Richarda Hopea či Isabellu Wei.

Spolu s trailerom prinášajú aj nový plagát, ktorý hlása Čo je stratené, bude nájdené. Už teraz sa nevieme dočkať, čo všetko sa nájde na lodi Prometheus a ako to ovplyvní osudy postáv. Seriál nám prinesú našťastie už onedlho, na Netflixe sa objaví 17. novembra.

Páčil sa vám trailer na seriál 1899 od tvorcov Dark? Navnadil vás svojou mysterióznou atmosférou? Vydesil vás? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: horrorobsessive.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -