The Boys dostanú nový seriál o sexuchtivých superhrdinoch na vysokej škole

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Boys spin-off z vysokej

Seriál The Boys dostane vlastný spin-off. Nie je sa čomu čudovať, keďže séria od Amazonu svojou popularitou preráža strop a druhá séria takmer zdvojnásobila počet ľudí, ktorí ju sledujú oproti prvej. A to iba za pár týždňov, čo sa vysiela – od jej konca nás delí ešte vyše pol mesiaca.

druhá séria seriálu The Boys
Zdroj: hdqwalls.com

To dalo teda tvorcom myšlienku na vytvorenie série, ktorá doplní hlavný dej a bude z neho vychádzať. Jeho produkciu absolútne urýchlili, takže náš podľa ich slov čaká rýchly vývoj. Projekt napíše rovnaký autor ako základný seriál, Craig Rosenberg. Pôjde o jedinú americkú vysokú školu pre mladistvých superhrdinov, ktorú vedie Vought International. Viac o deji hovoria toto:

„Pôjde u neúctivú sériu s hodnotením R.  Skúma životy hormonálnych, súťaživých „superhrdinov“, ktorí podrobia svoje fyzické, morálne aj sexuálne hranice poriadnemu testu, súperiť budú aj o najlepšie kontrakty v najlepších mestách. Čiastočne komédia z prostredia vysokej školy, čiastočne Hry o život — ale stále so srdečnosťou, satirou a vzrušujúcosťou The Boys.”

Nápad, ktorý si viac ako radi pozrieme

No, už teraz to vyzerá, že sa máme na čo tešiť. The Boys spin-off z prostredia vysokej školy je niečo, čo sme tu ešte nemali. Vidieť mladých, energetických, ale zároveň ľahostajných superhrdinov je originálny nápad, na ktorý sa určite radi pozrieme. Ešte ani neskončila druhá séria a my už chceme vidieť toto!

Čo si myslíte vy o tom, že seriál The Boys dostáva spin-off? Páči sa vám tento nápad? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -