Nové epizódy, rovnaká posádka, ešte viac paródie. Sleduj trailer na Futuramu po jej (ďalšej) obnove

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Futurama

Prvý trailer na (znovu)obnovený seriál Futurama je tu! Nová (ôsma? alebo sa počítajú aj rozdelené filmy? zostaňme pri tom, že nová) séria si nachádza nový domov, Hulu. Je tu však späť stará známa posádka aj s ich ikonickými hlasmi. Tak sa vracia Billy West ako Philip J. Fry aj jeho praprapra(atď) potomok Farnsworth, Katey Sagal ako kapitánka Turanga Leela a chýbať určite nebude ani John DiMaggio ako večne hláškujúci a mierne agresívny robot Bender.

Určite sa ale môžeme tešiť aj na zvyšok Planet Expressu. Profesor im práve prezrádza, že sa stali obeťami masívneho narušenia času, čo je zrejme dôvodom, prečo sa dokázali po dekáde vrátiť. Skôr než sa však dozvieme, čo je vo veci, dostávame rýchly strih udalostí.

Milované momenty a dávka paródií

V ukážke nachádzame všetky momenty, kvôli ktorým seriál tak dlhé roky milujeme. Nebude chýbať Mamino fackovanie, Conradove majstrovstvo v limbe, Zappove nadmerne mužské (a značne podivínske) chovanie, ani bojovnosť jeho oddaného Kifa. A jednoznačne príde aj Robo Santa.

Ako by to inak bolo, od tvorcov tohto seriálu (a ešte nesmrteľnejších Simpsonovcov) môžeme očakávať aj veľkú dávku paródie a odkazov na dianie v súčasnom svete. Tak si zase pripomenieme, ako nepríjemné bolo testovanie počas covidu, teraz však s novým vírusom Explovid-23! Narážok nebudú ušetrené ani kryptomeny zasadené do dnes populárneho westernového prostredia.

futurama
Zdroj: imdb.com

Nové časti, rovnaká posádka

Svoj priestor na paródiu dostane aj najväčšie sci-fi dnešných čias – Duna, keď vidíme skupinu utekať pred piesočným červom. A vidíme, že zariadenia nás stále budú počúvať aj v ďalekej, 1 000 rokov vzdialenej budúcnosti.

Deje alebo aspoň premisy epizód stále nie sú známe, teraz však vidíme, že sa stále bude na čo tešiť. Do New New Yorku a na posádku doručovacej spoločnosti (ktorá robí takmer čokoľvek iné, ako doručovanie) sa budeme môcť pozrieť už 24. júla. Nám len zostáva dúfať, že sa v rovnaký deň objaví aj na Disney+.

Páči sa vám trailer na obnovený seriál Futurama? Zostáva v ňom podľa vás rovnaké čaro ako doteraz a kvalitný humor? Pozriete si aj najnovšiu sériu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -