Nový trailer na Five Nights at Freddy’s prináša animatronický chaos

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Five Nights at Freddy’s

Prichádza nový trailer na filmové spracovanie Five Nights at Freddy’s. Po krátkej ukážke, ktorú sme dostali v máji, tentoraz vidíme plnohodnotné video, v ktorom je vystihnutá hrôza, ktorú animatronické postavičky prinášajú. Spoznávame nového nočného strážnika reštaurácie Freddy Fazbear’s Pizzeria, ktorý bude mať šťastie, ak svoj nový džob prežije.

Dozvedáme sa, že podnik bol v 80. rokoch zatvorený. Teraz jeho riaditeľ, William Afton, ktorého môžeme poznať aj ako antagonistu z hernej predlohy, znovu uvažuje o obnove. Zahrá si ho tu Matthew Lillard. Potrebuje však niekoho, kto by opustenú budovu dovtedy po nociach strážil. A tu nastupuje Josh Hutcherson ako Mike Schmidt.

Mechanické bábky prinášajú chaos a hrôzu

Nachádza inštruktážne video, ktoré akoby bolo reálne vystrihnuté z danej éry a zapína kamery. Tie mu prezradia príchod policajtky v podaní Elizabeth Lail. Tá sa ho pýta, či už sa s „nimi“ stretol. Tým samozrejme naráža na našich známych maskotov reštaurácie, ktorými sú Freddy FazbearBonnie the BunnyChica the Chicken Foxy the Pirate Fox.

Dozvedáme sa zároveň o zmiznutých deťoch, ktoré sú dôvodom, prečo bola pizzéria zatvorená. Je možné, že sa ich duše teraz nachádzajú v animatronických zvieratkách? Nech je to ako chce, tie prichádzajú, aby spôsobili poriadny chaos a začali naháňať hrôzu. Ešte väčšou smolou je, že si na svoju novú prácu Mike zobral svoju dcéru Max (Kat Conner Sterling).

five nights at freddy's
Zdroj: bloody-disgusting.com

Táto nočná zmena začne pred Halloweenom

Bábky sú poriadne desivými, ešte väčšiu autentickosť však dostávajú vďaka tomu, že vieme, že ide o skutočnú mechaniku. Pre film ich spracoval Jim Henson’s Creature Shop, ktorý robil rekvizity aj pre pokračovanie seriálu Dark Crystal.

Horor vychádza zo známej videohernej série, ktorá začala v roku 2014. Neúspešných pokusov o sfilmovanie bolo niekoľko, nakoniec sa to podarilo až spojeniu spoločností Universal a Blumhouse. Zároveň Jason Blum aj produkuje, rovnako ako tohtoročný nečakaný hit M3GAN. Film dostaneme na službe Peacock a vo vybraných kinách 27. októbra.

Čo hovoríte na trailer na film Five Nights at Freddy’s? Naháňajú animatronické zvieratá hrôzu aj vám? Ste zvedaví na túto nočnú zmenu plnú chaosu? Neviete sa dočkať predhalloweenskeho vydania? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thewrap.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -