Trailer 4. sériu Čo robíme v temnotách – Nandor hľadá manželku a Nadja si otvára nočný klub

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 4. sériu What We Do in the Shadows

Stanica FX zverejnila trailer na 4. sériu What We Do in the Shadows. Zdá sa, že pôjde o rovnakú dávku zábavy, ako pri tých predošlých. Laszlo sa bude starať o dieťa, Nadja si otvára nočný klub, Nandor pokračuje v hľadaní manželky. A Guillermo je akčnejší ako kedykoľvek predtým.

Základ tohto seriálu položili Jemaine Clement a Taika Waititi rovnomenným filmom Čo robíme v temnotách z roku 2014. Vtipným, akoby dokumentárnym štýlom (tzv. mockumentary) sleduje denné životy skupiny upírov. Tí, ktorých vidíme v seriáli, žijú v prastarom sídle na predmestí New Yorku a adaptujú sa do moderného života.

Stará partia s novými problémami

Tvoria ich Kayvan Novak ako Nandor, Matt Berry ako Laszlo, Natasia Demetriou ako Nadja a Mark Proksch ako Colin Robinson. Ľudským spoločníkom v ich sídle je Guillermo, ktorého hrá Harvey Guillén. Dozvedeli sme sa o ňom, že pochádza z prastarého rodu zabijakov upírov, čo prináša mnohé vtipné, ale aj dynamické momenty.

Novo pridanou postavou od tretej série je Kristen Schaal ako The Guide. Pôvodne prišla za koncil vampírov, zostala však s ústrednou skupinou. A vyzerá to tak, že sa jej Guillermo zapáčil až príliš. Na konci predošlej série sme videli, ako sa skupina rozdelila. Nová ukážka ich však sleduje opäť pohromade v ich panstve.

4. séria what we do in the shadows
Zdroj: screenrant.com

Rodičovstvo, nočný klub aj 37 manželiek

Laszlo musí prebrať novú úlohu rodiča, keď sa stará o Colina Robinsona reinkarnovaného ako dieťa. Nandor by sa chcel usadiť, avšak jeho hľadanie je maximálne problémové, keď musí ženy presviedčať, že nie je úchyl. Ešte že sa mu podarí privolať džina, ktorý prinesie naspäť jeho 37 manželiek. Lenže to znamená len ďalšie problémy…

Nadja si bude otvárať nočný klub, iba pre bohatých (a zrejme prídu oslavovať aj prominentní upíri). Guillermo sa ešte viac naučil technikám boja, ako nám ukazuje v kotrmelcoch a narábaní mečom. To všetko a omnoho viac nám ukazuje trailer na 4. sériu What We do in the Shadows.

what we do in the shadows 4
Zdroj: theplaylist.com

Pozerať budeme od budúceho mesiaca

Tak si opäť stará dobrá partička žije v ich polyamorickom (nie hipisáckom!) vzťahu. Uvidíme, akým bytostiam budú musieť čeliť teraz. Dozvedať sa to však budeme od 12. júla, streamovať sa bude na Hulu aj Disney+. A skvelou správou je, že vďaka úspechu seriálu bol potvrdený aj pre piatu a šiestu sériu.

Páči sa vám ukážka na novú chystanú sériu What We Do in the Shadows? Baví vás tento upírsky mockumentary? Ktorú postavu máte najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -