Tim Burton s Jennou Ortegou nekončí. Koho má údajne stvárniť vo filme Beetlejuice 2?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jenna Ortega v Beetlejuice 2?

Tim Burton je dnes samozrejme dobre známe meno. Lenže v 80. rokoch ešte len vstupoval do sveta kinematografie, keď sa mu podarilo preraziť filmom z roku 1988, v ktorom si Michael Keaton zahral bioexorcistu. Teraz, o 35 rokov neskôr, chystá jeho pokračovanie. A najnovšie správy hovoria o tom, že by si Jenna Ortega mohla zahrať vo filme Beetlejuice 2.

Mladá hviezda si získavala pozornosť fanúšikov cez filmy Yes Day, X či minuloročný Vreskot. Hrá aj v jeho aktuálnom pokračovaní, už je však širokým publikom rozoznávanou hviezdou. To si získala vďaka úlohe Wednesday Addams zo seriálu na Netflixe. Práve na ňom pracoval Burton.

Beetlejuice 2 in the Works with Original Cast and Jenna Ortega: Report

Zopakuje spoluprácu s Burtonom?

Nemuselo tak byť prekvapením, že by si aj režisér chcel spoluprácu zopakovať. Portál The Hollywood Reporter priniesol správu, že momentálne jednajú o jej úlohe. Jej prijatie by sa zdalo viac ako pravdepodobné, pretože aj napriek tomu, že sa herečka narodila takmer dekádu a pol (skutočne) po vydaní filmu, hovorí, že je jeho veľkou fanynkou. Dokonca vraj ako dieťa snívala o tom, že by si v podobnom filme zahrala.

Hororová komédia sleduje pár, ktorý si zahrali Geena Davis a Alec Baldwin. Obaja zahynú pri autonehode, zostávajú však vo svojom starom dome ako duchovia. Do neho sa však sťahuje nová a to pomerne výstredná rodina. Manželia tak chcú nových obyvateľov za každú cenu zo svojho sídla dostať, kvôli čomu si zavolajú na pomoc aj titulného „bio-exorcistu“.

Beetlejuice Winona Ryder
Zdroj: bustle.com

Dcéra jednej z pôvodných postáv

Duchov v dome však viac ako privítala dcéra Lydia, čo bola tiež jedna z prvých úloh pre Winonu Ryder (a o jej návrate pre dvojku už vieme). V pokračovaní by sa mala objaviť jej dcéra a práve toto by mala byť úloha pre Ortegu. Uvidíme však, či sa táto informácia potvrdí. Nemalo by však trvať dlho, kým sa to dozvieme, nakoľko je nakrúcanie naplánované na koniec mája (alebo začiatok júna).

Jenna Ortega by bola pre film Beetlejuice 2 skvelou voľbou. Jej úspech je totiž z väčšej miery práve vďaka seriálu od Burtona, avšak herecké zdatnosti a ochotu dať do role všetko dokázala aj v seriáli Jane the Virgin či dráme Následky. Pre režiséra však ide tak či tak o veľký krok, pretože aj napriek tomu, že pracoval na viacerých vstupoch do značiek, toto je v podstate jeho druhé priame pokračovanie. Tým jediným ďalším bol Batman z roku 1989 a jeho návrat z roku 1992.

Čo si myslíte o tom, že by bola Jenna Ortega ako dcéra Lydie v pokračovaní Beetlejuica? Je takáto rola po seriálovej Wednesday pre ňu ako stvorená alebo by sa len opakovala? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -