Ukáže sa Keanu Reeves ako Kraven the Hunter? Správa hovorí o tom, že mu Sony rolu ponúklo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Keanu Reeves ako Kraven the Hunter?

Marvel charaktery nevidíme iba v primárnom filmovom vesmíre, ale značka Sony má aj svoj vlastný. Buduje sa okolo postavy Spider-Mana, na ktorú majú stále právo. Okrem toho, že sa objaví on samotný, sa dočkáme aj pokračovania Venoma (s podtitulom Let there be Carnage). Vieme, že Jared Leto si strihne rolu upíra Morbiusa. A už dlhší čas sa hovorí o tom, že by sa mal objaviť aj ďalší dlhodobý záporák. Takto by sa v Sony vesmíre Marvel postáv mohol objaviť Keanu Reeves ako Kraven the Hunter.

Ide o postavu, ktorá sa prvý raz objavila už v roku 1963 v zošitovke The Amazing Spider-Man #15. Ako už jeho meno napovedá, ide o veľkého lovca, ktorý ale vypil tajomný nápoj. Ten mu dal nadľudské sily, zlepšené zvieracie zmysly a veľkú rýchlosť a obratnosť. Ako osoba, ktorá poľuje na všetko, čo ho zaujme, si našiel skutočne netradičný hlavný cieľ. Snaží sa uloviť práve nášho susedského pavúčieho muža.

film kraven the hunter
Zdroj: geektyrant.com

Sony mu vraj ponúklo rolu

Akékoľvek detaily o chystanom filme sú viac ako chabé. Preto nás poteší každá jedna potenciálna správa, ktorá sa ohľadom neho objaví. Takúto práve priniesol portál Illuminerdi, ktorý hovorí o tom, že hlavnej hviezde série Matrix bola ponúknutá rola. A vraj štúdio, ktoré na filme pracuje, ho plánuje pripraviť ako kombináciu Logana a akčnej drámy s Denzelom Washingtonom, Muž v ohni.

Musíme povedať, že akčná hviezda a miláčik internetov už bol predtým spájaný s inými Marvel rolami. Diskutovalo sa o ňom, že by sa mohol objaviť ako Yon-Rogg v Captain Marvel, ale túto úlohu nakoniec stvárnil Jude Law. Horúcim kandidátom bol aj pre hlavnú rolu v chystanom seriáli Moon Knight. Dokonca sa objavilo aj pár (bohužiaľ nepravdivých) dohadov, že by mohol byť ďalším Wolverinom. Tie vyvrátil on sám.

nove marvel serialy moon knight keanu reeves
Zdroj: deskgram.net

MCU či Sony? A prečo nie oboje?

Musíme však povedať, že Keanu Reeves by bol určite perfektný Kraven. Čiastočne protivník, čiastočne antihrdina, hľadajúc si svoju cestu na hrane medzi dobrom a zlom. Pripomína vám to nejakú predošlú rolu? Tiež máte pocity, ako by to bolo podobné jeho úlohe Johna Wicka? Už teda vidíte, že by sa na rolu hodil. A ak Sony ponúklo úlohu práve jemu, tak je vidieť, že majú skutočne s postavou veľké plány.

Ale nechcel si ho na svoju stranu získať práve primárny filmový vesmír Marvel Cinematic Universe? V tomto bode už nie je vylúčené ani to, že by sa mohli tieto svety spájať. Možno sa nám to snažia naznačiť, keď sa Michael Keaton (Vulture v Spider-Man: Homecoming) objavil v traileri na Morbiusa. No a potom tu máme chystané projekty v rámci MCU (a práve s Peterom Parkerom na čele), kde sa budú vo veľkom riešiť viaceré vesmíry.

Spider-Man 3 multiverzum
Zdroj: youtube.com

Otvára sa tu totiž nielen brána do multiverza, ale zároveň aj dvere medzi Sony a Marvelom. Spider-Man je práve postava, ktorá oba svety spája doteraz a vieme, že jeho dôležitosť bude len narastať. A vidieť ho čeliť novému druhu nepriateľa by bolo dosť zaujímavé. A ruku na srdce, či to bude v rámci Sony alebo MCU, kto z nás by nechcel vidieť Toma Hollanda a Keanu Reevesa proti sebe v jednom filme?

Čo si myslíte vy? Bude správa z internetového portálu pravdivá? Ukáže sa Keanu Reeves práve ako obávaný nepriateľ Kraven the Hunter? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -