Ježko Sonic 2 dostal dátum vydania. Jedného z jeho spoločníkov by mal vraj nahovoriť Jason Momoa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ježko Sonic 2 dostal dátum vydania

Paramout Pictures oznámilo dátum vydania a oficiálny názov pokračovania dobrodružstiev najznámejšieho a najrýchlejšieho ježka vo videohernej histórii. Vydali k tomu krátke video, v ktorom uvádzajú, že ide o „prelomové, myšlienky prebúdzajúce, ale extrémne samozrejmé odhalenie“. A presne takto to je. Pokračovanie sa totiž volá, (ne)prekvapivo, (bubny prosím) – Ježko Sonic 2!

Film bude uvedený (naozaj už veľmi dúfajme, že v kinách) počas 8. apríla 2022. Máme teda rok na to, aby sme si ešte zopárkrát pozreli prvú časť a ocenili aké vtipné dielo z nej nakoniec vzniklo. Za to určite vďačíme aj veľmi dobrému výkonu Jima Carreyho, ktorý sa kreatívne vrátil k svojim komediálnym koreňom. Stvárnil tu večného Sonicovho rivala, Dr. Robotnika.

Okrem hlavnej úlohy by sa mali vrátiť aj ďalší herci

Proti nemu stál dobrosrdečný policajt Wachowski, ktorého si zahral James Mardsen. Tí by si mali role podľa všetkého zopakovať. A samozrejme sa vráti aj predstaviteľ, dabingový herec hlavnej role, Ben Schwartz. Ten sa nedávno vyjadril o pokračovaní pre portál ComicBook. Ako vidíme, tak sám poriadne nevie, čo sa chystá. Povedal toto:

„Viem, že sa chystá pokračovanie a že chcú začať natáčať čoskoro. Ale keďže som len hlasom za mikrofónom a následne reproduktorom, tak toho reálne veľa neviem. Neviem žiadne presné dátumy ani nič také. Ale už som čítal scenár a bude to úžasné.“

Tak teraz už vieme, že bude situácia o niečo iná a tvorcovia nám priniesli aj dátum vydania. A ich tím je tiež značne pestrý. Producentov máme hneď troch: Neala H. Mortiza, Tobyho Aschera a Torua Nakaharu. O scenár, ktorý sa páči aj predstaviteľovi hlavnej role, sa postarali Pat Casey a Josh Miller. Na režisérsku stoličku sa vracia Jeff Fowler.

film Ježko Sonic
Zdroj: wall.alphacoders.com

Prekvapenie v podobe Jasona Momou?

Ak by ste si však mysleli, že tu sa novinky ohľadom filmu Ježko Sonic 2 končia, tak by ste boli na omyle. SEGA si totiž mohla pripraviť ešte jedno prekvapenie a je možné, že obsadili ďalšieho zo spoločníkov hlavného hrdinu. Ním je červená ježura s veľkými päsťami, Knuckles. A mal by si ho zahrať práve herec s poriadnymi pažami, Jason Momoa.

Správa hovorí o tom, že Paramout už herca oslovil. Ten by nebol určite zlou voľbou, aby sa dokázala zachovať persona pôvodnej postavy. Vieme, že sa vyznačil drsnými rolami, čo nám dokázal v Game of Thrones alebo ešte viac pri stvárnení Aquamana.

Sonic-The-Hedgehog-2-Knuckles-Jason-Momoa
Zdroj: filmytantrik.com

Je pravda, že sa štúdio k dohadu ešte nejak oficiálne nevyjadrilo, a tak je skoro robiť predčasné závery. Avšak fanúšikovia (a my medzi nimi) veľmi dúfajú, že sa to stane a vieme, že tvorcovia už predtým ich prosby vypočuli a dopadlo to viac ako dobre. No kým nám prinesú ďalšie info, tak nám zostáva iba zostať naladení a čakať na novinky o najrýchlejšom ježkovi na svete (či viacerých).

Ako sa vám páči oficiálne potvrdenie dátumu filmu Ježko Sonic 2? Pobavili ste sa aj na takomto druhu odhalenia? A čo si myslíte, bude skutočne Jason Momoa ako Knuckles? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroje: hypebeast.comgeektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -