Prvý trailer na seriál Chucky pripravuje na krvavé hrátky a zároveň tvorca poskytuje viac detailov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na seriál Chucky

Dostali sme prvý teaser trailer na pripravovaný seriál Chucky. Vraždiaca bábika sa v nej vracia v plnej paráde a pripravuje nás na neskoršiu premiéru na televíznej stanici SyFy. V krátkom videu toho až tak veľa nevidíme, ale naštastie je tu tvorca série Detská hra, Don Mancini. Ten v rozhovore pre Entertaiment Weekly zverejnil aj viac detailov.

V ukážke vidíme iba ako sa známa bábika dostane na záhradný výpredaj. Tam ju nájde nešťastný tínedžer (Zackary Arthur), ktorý si ju zoberie domov. S prázdnymi rukami však nedochádza ani Chucky. Podarí sa mi dostať ku kuchynskému nožu a my len čakáme, kto bude prvým, kto sa dostane pod jeho čepeľ.

Stále ikonický Chuckyho hlas

Na konci dostávame zimomriavky, keď počujeme ikonický vrahov smiech. O ten sa zase postaral Brad Dourif, ktorý dabuje Chuckyho už od prvého filmu z roku 1988. To je zatiaľ všetko, čo teaser poskytuje, našťastie ale Mancini nemá potrebu veci tajiť a prezrádza nám viac.

V rozhovore uviedol, že v centre príbehu bude 14-ročný chlapec, ktorý je po smrti svojej matky šikanovaný za to, že je gay. V sérii sme mohli nájsť viacero detí a mladých ľudí, ktorí netrpeli iba Chuckyho terorom, ale aj tlaku z okolia. Toto je však prvý raz, čo do toho vstúpi aj LGBTQ+ tematika. Hlavná postava má meno Arthur.

Chucky
Zdroj: screenrant.com

Séria sa zameria na tínedžerov

Arthur je umelcom a jeho posledným záujmom je vytváranie sôch a to z častí bábik. Takto sa dostane k Chuckymu a rýchlo pochopí, že dostal viac ako za čo si zaplatil. Nebude jediným tínedžerom v príbehu, ďalšími budú postavy hrané Teom BrionesomAlyviou Alyn Lind, a Björgvinom Arnarsonom. Mancini k tomu povedal nasledovné:

„Jednou z vecí, ktorú som chcel urobiť bolo, že som chcel priviezť značku späť ku koreňom a chcel som, aby boli hlavné postavy deti. Ale tento raz niečo odlišné oproti prvým filmom. Takže tento raz sme sa zamerali na mladých tínedžerov.“

Vrátia sa však aj známe tváre

Pri tom ako to spomínal, potvrdil aj to, že plánuje vrátiť niektoré postavy z predošlých filmov. Trailer na seriál Chucky nám to zatiaľ neukazuje, ale vráti sa aj Alex Vincent ako Andy, ktorý bol prvým dieťaťom trápeným Chuckym v prvom filme. Vráti sa aj Jeniffer Tilly ako Tiffany Valentine, Chuckyho nevesta. Navrátilou postavou je aj Nica Pierce, ktorú stvárni Fiona Dourif.

Vidíme, že seriál bude pekne dotvárať sériu ako takú. Aj k tomu Mancini povedal svoje. Vraj cielene ukončil posledný film Chuckyho kult z roku 2017 cliffhangerom, lebo vedel, že sa k postavám vráti. A seriál je podľa neho skvelou formou ako v tom pokračovať. Môže totiž predstaviť nový príbeh, ale zároveň sa vrátiť aj k veteránom, ktorí Chuckyho prežili. A všetko spolu to môže viezť k veľkému rozuzleniu.

Po úspechu by sa budovala nová značka okolo série

Nenechajte sa však pomýliť. Toto rozhodne nebude po 7 filmoch to posledné, čo zo série Detská hra uvidíme. Univerzum sa má ďalej rozšíriť a Mancini si vie predstaviť aj ďalšie seriálové projekty, prípade aj spájanie s inými médiami. Avšak v krátkodobejšom, reálnejšom pláne by bola druhá séria a na ňu nadväzujúci film.

Dúfajme teda, že seriál bude úspešný a bude sa na čo pozerať. Tak nás čaká nový filmový svet. Riadneho traileru sa máme dočkať počas panelu na Comic Cone (@Home) a to 25. júla. Tak sme už teraz zvedaví.

Páčil sa vám aj prvý krátky trailer na seriál Chucky? Navnadil vás alebo na to potrebujete viac? Ste fanúšikmi série alebo ste ju už po prvom filme zavrhli?

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -