Hororová trilógia od Netflixu sa blíži ku koncu. Fear Street Part 3: 1666 odhaľuje v novom traileri pôvod Shadysideskej kliatby

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nás na konci ich prvej hororovej trilógie presunie o pár storočí v čase a najnovší oficiálny trailer k Fear Street Part 3: 1666 odhaľuje temnú pravdu o nešťastnom príbehu čarodejnice Sarah Fier (Elizabth Scopel). Hororová filmová séria je inšpirovaná rovnomennými bestsellermi od R. L. Stinea a tentokrát nezostane kameň na kameni. Budeme totižto svedkami pôvodu Shadysideskej kliatby, ktorá strašila miestnych dlhé generácie.

Oficiálny trailer k filmu Fear Street Part 3: 1666 od Netflixu

V upútavke vyššie sa dozvedáme viac o odsúdení Sarah Fierovej, údajnej čarodejnici, ktorá pred svojou popravou obesením zakliala kresťanskú osadu Shadyside. Dokonca nám bolo po prvýkrát ukázané aj susedné mesto Sunnyvale, ktoré prekvitá radosťou a šťastím, zatiaľ čo Shadyside trpí a smúti.

O réžiu tretej časti sa postaral Leigh Janiak, ktorý má na svedomí celú trilógiu. Tvorca filmovej série napísal aj scenár, pri ktorom mu asistovali spisovateľ R. L. Stine a Kate Trefry. V hlavných úlohách účinkujú Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores ml., Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, Mccabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale, Jeremy Ford, Randy Havens a Scopel.

Fear Street Part 3: 1666 trailer
Zdroj: zoutube.com

Oficiálny synopsa:

„V roku 1994 skupina tínedžerov zistí, že desivé udalosti, ktoré ich mesto prenasledujú po celé generácie, môžu byť vzájomne prepojené a práve oni môžu byť ďalšími obeťami. Trilógia vychádza z bestsellerov od spisovateľa R. L. Stinea a sleduje nočnú moru v zlovestnej histórii Shadyside.“

Fear Street Part 1: 1994 a Fear Street Part 2: 1978 už nájdeš na Netflixe. Posledná časť Fear Street Part 3: 1666 dorazí na malé obrazovky 16. júla 2021. Takže ak sa radíš medzi fanúšikov kvalitného hororu a Netflix je tvoj druhý domov, plán na večer je jasný. Za pozretie to určite stojí.

Páčil sa ti oficiálny trailer k zakončeniu hororovej trilógie od Netflixu s titulným názvom Fear Street Part 3: 166? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -