V sledovanosti zbúral strop. Drsný akčný seriál sa vráti v plnej paráde, máme trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu Reacher

Alan Ritchson je späť ako bývalý elitný vojak a prvotriedny detektív Jack Reacher, známy z knižnej predlohy. Spojením geniálneho mozgu a masívnej váhy bude rozdávať ešte väčšie rany, pretože sa dostane k prípadu, ktorý je pre neho osobným. Amazon nám odhaľuje trailer na 2. sériu seriálu Reacher, v ktorom nalaďujú na ešte viac výbušnej akcie.

Seriálový hit od Amazonu tentokrát predstaví udalosti 11. knihy zo série od Lee Childa s názvom Bad Luck and Trouble (v češtine vyšla pod názvom Volný pád). Samozrejme, tvorca Nick Santora mierne príbeh opäť poupravuje, aj napriek tomu si však novú sériu budú môcť dokonale užiť aj fanúšikovia kníh.

Reacher na hrane limitov s osobným prípadom

V prvom vydanom traileri vidíme, že Jack Reacher zostáva verný svojej roli strážcu a ochrancu s talentom zapliesť do nesprávnych vecí. Tentokrát je však pred neho postavený veľký problém. Dozvie sa totiž, že jeho bývalý partner zo 110. jednotky (elitných armádnych vyšetrovateľov) bol zavraždený.

Keď sa spolu s ďalšími členmi pustí do vyšetrovania, zisťuje, že majú pred sebou oveľa väčší prípad ako si pôvodne uvedomovali.

Druhá séria tak navyšuje nielen stávky, ale Reacher sa musí pohybovať labyrintom tajomstiev a klamstiev, ktoré otestujú jeho limity. Na pokraji hrozivej konšpirácie budú naplno zapojené jeho detektívne inštinkty.

Reacher 2.séria
Zdroj: YouTube / Screen Connections

Perfektné spojenie záhady, drámy a akcie

Frances Neagly z prvej série zatiaľ nevidíme, máme na ňu však niekoľko narážok, a tak je možné, že sa Jack v ňou opätovne stretne. Dostávame ale celú plejádu nových postáv, ktoré stvárňujú aj zvučné mená – medzi nimi napríklad Ferdinand Kingsley či Robert Patrick.

Prime Video aj ku koncu roka prináša správny úder, v ktorom sa spojí záhadný prípad, dráma a v neposlednom rade poriadna dávka akcie. Trailer na 2. sériu seriálu Reacher dáva najavo, že by mohol v očiach divákov dokonca prekonať aj prvú sériu, ktorá sa stala na službe absolútnym hitom.

Latka je prvou sériou nastevená vysoko

Počas vydania na sklonku januára a februára minulého roka sa stala najlepším debutom pre Amazon, keď za jediný týždeň bolo nastreamovaných 1,84 miliardy hodín. Prekonal dokonca aj taký hit akým je komiksovka The Boys. Medzi desiatkou najpozeranejších sa držal až 6 týždňov. Jednoznačnú výhru medzi divákmi ukazujú aj vysoké hodnotenia.

Novú sériu budeme môcť sledovať v ôsmich epizódach, pričom prvé tri dni budú mať premiéru 15. decembra.

Ako sa vám páčil trailer 2. sériu seriálu Reacher? Myslíte si, že dokáže prekonať mimoriadne obľúbovanú prvú? Uvítate aj viac prvkov z vyšetrovaním? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -