Henry Cavill a Elizabeth Olsen v seriáli Rod draka? Správa hovorí o tom, že ich štúdio chce do druhej série

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Henry Cavill a Elizabeth Olsen v seriáli Rod draka?

Prequel k Hre o tróny je obrovským hitom. Stačil prvý diel na to, aby vďaka sledovanosti štúdio okamžite potvrdilo druhú sériu. Tá si podľa novej správy vyhliadla poriadne herecké mená do nových úloh. Objavia sa teda Henry Cavill a Elizabeth Olsen v seriáli Rod draka?

Správu priniesol účet na Twitteri s názvom Daniel RPK. Tento zdroj už opakovane priniesol správy, ktoré sa neskôr potvrdili. Napríklad uviedol ako prvý, že nový Suicide Squad bude točiť James Gunn alebo že sa Charlie Cox znovu objaví v MCU ako Daredevil. Zaujímavé teraz však je, že bol jeho príspevok vymazaný.

Správu priniesol opakovane správny zdroj

Našťastie ale bol na Twitteri opakovane prezdieľaný. Neuvádza veľa, iba že HBO pozerá po týchto hercoch pre druhú sériu príbehu Targaryenov. Pre Cavilla by išlo v tomto čase už o druhú veľkú fantasy rolu v seriáli, pretože ako vieme, stvárňuje Zaklínača na Netflixe.

Okrem toho si na rovnakej streamovacej službe už 4. novembra pozrieme jeho Sherlocka vo filme Enola Holmes 2. Objaví sa aj v špionážnom trileri Argylle či remaku Highlandera. Stále nie je isté, či bude v DC naďalej stvárňovať Supermana, dohady hovoria o tom, že by prešiel ku konkurenčnému vesmíru. Tu sa núkajú role Captain Britain alebo kozmický hrdina Hyperion v druhej sérii Lokiho.

Henry Cavill Highlander
Zdroj: joblo.com

Cavill má kalendár nabitý, Olsen ho má už voľný

Marvel univerzum je však iste blízke Elizabeth Olsen. Roky v ňom stvárňovala Wandu Maximoff, pričom práve ona štartovala seriály na Disney+. Naposledy sa objavila vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva, po ktorom je jej ďalší osud nejasný. Nevieme, či je nažive, a ak áno, či sa vráti ako hrdinka alebo záporáčka.

Aktuálne dokončila aj prácu na minisérii Love and Death, čo by znamenalo, že jej rozvrh je opäť voľný. Mohla by sa teda pustiť do práce na seriáli z prostredia sveta Georga R.R. Martina. Zaujímavé je, že profil na portáli IMDb už uvádza Elizabeth Olsen v obsadení seriálu Rod draka. Zatiaľ v prvej časti druhej série.

elizabeth olsen rod draka melisandre
Zdroj: comicsreport.com

Bude z nej mladšia Melisandre?

Prvé dohady fanúšikov hovoria o tom, že by si mohla zahrať mladú Melisandre. V pôvodnom seriáli sme sa dozvedeli, že je v skutočnosti stovky rokov stará, preto by dávalo perfektný zmysel, že by sa mohla objaviť aj 172 rokov pred Deanery Targaryen. Uvidíme však, či ju tvorcovia do príbehu pridajú.

Páčilo by sa vám, ak by sa táto dvojica hercov objavila v seriáli Rod draka? Aké role by podľa vás mali stvárňovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cosmicbook.news

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -