Henry Cavill príde na Comic-Con s „prekvapivým prehlásením“. Vráti sa ako Superman?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Vracia sa Henry Cavill ako Superman?

Henry Cavill sa naposledy objavil ako Superman v snímke Justice League v roku 2017. Prípadne, ak počítame zostrih Zacka Snydera, tak to bolo minulý rok, avšak išlo prevažne o rovnaké alebo už vopred nakrútené scény. Odvtedy je jeho osud nejasný a nevieme, ako je to s touto postavou v DCEU.

Debutoval tam v snímke Muž z ocele, ktorý prišiel ešte v roku 2013. Nasledoval veľký duet s Brucom Waynom vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti v roku 2016. Následne to bolo spomenutá tímovka, ktorú sprevádzali známe problémy s postprodukciou a pretáčkami (kvôli hercovmu plnofúzu).

Henry Cavill Superman
Zdroj: gq.com

Preobsadiť či pokračovať?

Odvtedy nevieme, aký je status tohto hrdinu vo filmovom svete. Jediný raz, kedy sa objavil, bolo cameo v potitulkovej scéne Shazama. Tu však nebola ukázaná jeho tvár a jeho postavu poskytol iný herec. Často kolujú dohady o tom, že Warner Bros. chce postavu preobsadiť a vrátiť, avšak od nich nepadlo žiadne slovo.

Herec však pri viacerých rozhovoroch povedal, že je pripravený sa kedykoľvek do úlohy vrátiť. Uviedol to tak, že má Supermanov plášť zavesený v skrini a hocikedy si ho oblečie znovu. Portál Deadline priniesol informáciu, že sa Cavill zúčastní práve prebiehajúceho Comic-Conu, aby tam prišiel na „prekvapivé oznámenie“.

režisér shazama
Zdroj: comicbook.news

Príde na Comic-Con s „prekvapivým oznámením“

Na udalosti v San Diegu to bude v známej Hale H. Zhodou okolností (alebo žeby vôbec nie?) bude práve v tom čase prezentácia filmov Black Adam a Shazam: Fury of the Gods. Veľkého záporáka v DC svete si zahrá Dwayne Johnson. Ten práve minulý týždeň zdieľal na svojich sociálnych sieťach veľmi sugestívny odkaz.

Pridal príspevok na Twitteri, v ktorom hovoril, že nevie, či bude v jeho filme nejaké cameo, ale ak áno, tak mu je jasné, o koho by malo ísť. A pod textom bol obrázok, ktorý bol spolovice kostýmom Black Adama a druhá polovica patrila Supermanovi.

Superman Black Adam
Zdroj: thedirect.com

Proti Black Adamovi? Stretne sa so Shazamom?

Dávalo by perfektný zmysel, aby sa Henry Cavill vrátil ako Superman práve v tom filme. Išlo by predsa o stret dvoch veľkých a mimoriadne silných entít. Ak sa bude oznámenie týkať tohto návratu, rozhodne to u fanúšikov vybuduje nadšenie a napínavé očakávanie na Black Adama.

Možno sa teda podarilo Warnerom prísť k novej dohode s Cavillom. Odtiaľ by sa len uvidelo, kam by mohla cesta viesť. Konečne by sa mohol stretnúť so svojím najväčším obdivovateľom, Billym Batsonom, teda aj Shazamom. Vôbec by sme sa ale nenahnevali, ak by sme dostali aj jeho ďalší sólový film… Samozrejme však netreba robiť žiadne unáhlené závery a treba si počkať na samotnú správu.

Chceli by ste, aby sa Henry Cavill vrátil ako Superman do DCEU? Mohlo by to byť už vo filme Black Adam? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -