Aquaman 2 dostáva svoj oficiálny názov. Na svojich sociálnych sieťach ho zverejnil režisér James Wan

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Aquaman 2 odhaľuje svoj názov

Niekedy fanúšikov treba poriadne pripraviť na chystaný film. Preto nám aj tvorcovia sami odhalia, čo sa okolo produkcie deje. Toto je aj aktuálny prípad. James Wan na oficiálnom Twitteri filmu zdieľal fotku zo stretnutia produkcie. Ukázal nám, aký bude mať Aquaman 2 oficiálny názov.

Zároveň tam dal aj popis „príliv sa zvyšuje„. Je dosť možné, že tým odkazoval na svoje tvrdenie z minulosti. Minulý rok na udalosti DC FanDome povedal, že pokračovanie bude mať serióznejší tón ako prvá časť. A vraj by to aj mohlo byť relevanantnejšie na svet, v ktorom žijeme teraz. Práve v takomto svete je Atlandína v mysliach ľudí už iba strateným miestom. A aj na to by mohol odkazovať názov, ktorý je Aquaman and the Lost Kingdom.

Návraty od viacerých hercov

O deji pokračovania zatiaľ nič ďalšie nevieme. Vieme však, podľa jeho vlastných tvrdení, že Jason Mamoa pocestuje v júli na Havaj, aby mohol začať natáčanie. Samozrejme, že ho opäť uvidíme v úlohe Arthura Curryho a.k.a. Aquamana. Aj napriek negatívnym reakciám fanúšikov si Amber Heard zopakuje úlohu Mery. Ako Ocean Master/Orm sa vráti aj Patrick Wilson.

Ohlásené boli aj návraty hercov Yahya Abdula Mateena II., Willema Dafoea, Nicole Kidman a Dolpha Lundgrena. V obsadení však máme potvrdeného aj nováčika, ktorým je Pilou Asbæek. Najlepšie ho môžete poznať ako Eurona Greyoja zo známeho fantasy seriálu Hra o tróny.

aquaman-2-game-of-thrones-pilou-asbk-to-join-jason-momoa-in-sequel
Zdroj: bignewz.com

DC filmový vesmír sa poriadne rozrastá

V každom prípade by mohlo ísť o ďalšie cenné dielo do DC produkcie. S jeho dátumom vydania v decembri 2022 nás však ešte pred ním čaká niekoľko filmov. Už toto leto príde do kín reštartované The Suicide Squad od Jamesa Gunna. Na budúci rok to budú hneď dva filmy – v júli sa konečne ukáže Black Adam a v novembri pribehne The Flash.

Za jeden rok tri filmy a to hneď dostatočne veľké. Dalo by sa povedať, že konkurenčné štúdio bude mať čo robiť, aby to mohlo prekonať. A to ešte nehovoríme o všetkých ďalších veciach, ktoré sa chystajú… pokračovanie Shazama!, reboot Supermana, nový Batman… Je toho poriadna kôpka a vidíme, že aj DC filmový vesmír sa poriadne rozrastá ako má.

Ste radi, že Aquaman 2 konečne dostal svoj oficiálny názov? Na čo si myslíte, že bude odkazovať? Dajte nám vedieť v komentároch vaše názory.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -