Studená sprcha pre fanúšikov. Mission: Impossible 8 čaká masívny odklad, mení sa aj názov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Missions Impossible 8 bude mať odklad

Tom Cruise ako Ethan Hunt nebude na budúci rok plniť ďalšiu nemožnú misiu. Na nadviazanie na tohtoročný siedmy vstup do série, ktorý nás nechal v poriadnom očakávaní, si budeme musieť počkať dlhšie, ako sa plánovalo. Ako informuje portál Variety, snímka Mission Impossible 8 bude mať v kinách odklad a to dokonca vyše roka.

Pôvodne sme si mali film pozrieť 27. júna 2024. Štrajky od hercov a scenáristov však spôsobili, že nestihne byť dokončený a uvedený do kinosál do tohto dátumu a tak príde s ročným meškaním. Zaujímavé však je, že si tento dátum pre seba zaberie rovnako zdržaný prequel k hororom Tiché miesto s podtitulom Deň jedna. Toho sa mali pôvodne diváci dočkať v marci 2024.

Tiché miesto, Ethan Hunt a SpongeBob si menia miesta

Nový dátum, v ktorom by sme mali Mission Impossible očakávať, bude 22. mája 2025. Tento spot pôvodne patril nového celovečernému animovanému SpongBobovi, ktorého teraz tím z MI6 vytlačí až na 19. decembra 2025.

Siedmy film sme mohli vidieť v kinách od 14. júla tohto roku. Uvedený bol s pomerne krkolomným názvom Mission Impossible: Odplata – Časť Prvá. Na plátno sa dostal iba krátko predtým, ako ich obsadil dvojitý fenomén Oppenheimer a Barbie, pre ktorý si internet osvojil súdržný názov Barbenheimer. Nemohol tak byť dlho premietaný na IMAX plátnách, tie dali prednosť novinke od Christophera Nolana.

Nepôjde len o druhú časť príbehu, odkazuje nový názov

Aj kvôli Barbie a Oppenheimerovi novinka Christophera McQuarrieho v tržbách zaostala za očakávaniami. Film síce zarobil slušných 569 miliónov dolárov, jeho rozpočet však predstavoval bezmála 300 miliónov a v návštevnosti sa zďaleka nedokázal vyrovnať ani predošlému dielu Fallout. Ten v roku 2018 zarobil takmer 800 miliónov.

Prvá časť Mission: Impossible nechala divákov, aby chceli viac. Pre vyhnutie sa spoilerom nebudeme nič prezrádzať, spoločnosti Paramount a Skydance sa však rozhodli dať najavo divákom, že v pokračovaní nepôjde iba o nadviazanie na predošlý film a akúsi druhú polovicu jedného príbehu, ale aj jednoznačne samostatný vstup. Aj preto bude nový Mission: Impossible uvedený pod novým, zatiaľ neznámym názvom.

Čo hovoríte na správu, že bude mať Mission Impossible 8 odklad, dokonca ešte o vyše roka? Počkáte si radi na nový príbeh Ethana Hunta a jeho tímu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -