Prvý trailer na Halloween Ends láka na posledný brutálny súboj medzi Michaelom a Laurie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Halloween Ends

Jedno z najväčších súperení hororovej histórie sa blíži ku koncu. Laurie Strode, ktorú už cez štyri dekády hrá Jamie Lee Curtis, sa naposledy postaví Michaelovi Meyersovi. Ich finálne súboje budú napínavé a brutálne. To nám ukazuje prvý trailer na Halloween Ends.

Mali by sme sa posunúť v čase o tri roky od udalostí predošlého filmu, Halloween zabíja. V ňom sa maskovaný vrah konečne vrátil do rodného domu, kde bojoval s dcérou hlavnej hrdinky, Karen. Videli sme, ako ju bodol a zdalo sa, že zomiera. Nedozvedeli sme sa však, či sa to naisto stalo.

Vráti sa viacero postáv, konečne uvidíme jednu spomínanú

Teraz však vieme, že uvidíme Laurienu vnučku Allyson (zahrá si ju opäť Andi Matichak). Tá bude mať nového priateľa po tom, čo sme videli Camerona zomierať v predošlom filme. Zahrá si ho Rohan Campbell. Vrátia sa aj James Jude Courtney a Nick Castle ako Myers, Will Patton ako poručík Frank Hawkins, Kyle Richards ako Lindsey Wallace a Omar Dorsey ako šerif Barker.

Debut tu bude mať Dr. Mathis, ktorý bol v predošlej časti iba spomenutý. Bude ho hrať Michael O’Leary. Réžiu si zobral opäť na starosť David Gordon Green. Tiež písal aj scenár, nebol však na to sám, jeho spoluautormi boli Danny McBride, Paul Brad Logan a Chris Bernier.

jamie lee curtis halloween
Zdroj: deadline.com

Brutálne scény aj pocta pôvodnému filmu

Ukážku nám doručili zhruba štyri mesiace po tom, čo skončilo nakrúcanie filmu. Prvé zábery boli ukázané fanúšikom na udalosti CinemaCon. Tie sa nachádzajú aj v traileri, napríklad rýchle zábery z pôvodného filmu alebo boj v kuchyni. K tomu však pridávajú aj scénu, kde Laurie takmer prichádza o ruku v drviči odpadkov.

Prvý film od legendárneho Johna Carpentera z roku 1978 tu však nie je ukázaný len priamymi zábermi, ale aj peknými odkazmi. Najlepším príkladom je hlavná postava schovávajúca sa za rohom, pričom sa Micheal vynára z tmy. Dokonca má na sebe aj podobné oblečenie.

halloween ends
Zdroj: bloody-disgusting.com

Herečka naznačovala dátum, štúdio potvrdilo

Trailer na Halloween Ends vyšiel iba týždeň po tom, čo nám herečka Jamie Lee Curtis naznačovala dátum vydania. Teraz ho štúdio Universal Pictures potvrdilo. Finálny súboj medzi Laurie a Michaelom, ktorý môže mať teraz iba jediného víťaza, si pozrieme v kinách od 14. októbra.

Ako sa vám pozdáva prvá ukážka na Halloween Ends? Ste zvedaví na napínavý súboj medzi Laurie a Michaelom? Ako si myslíte, že dopadne? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -