Pozrite si finálny trailer na horor Halloween Kills. Okrem kín dorazí na streamovaciu službu

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Finálny trailer na Halloween Kills

Čas strašidiel a vyrezávaných tekvíc je za dverami a s ním prichádza aj finálny trailer na pripravovaný horor Halloween Kills. Tento film bude súčasťou série a začína presne tam, kde film Halloween z roku 2018 skončil. Mali by sme sa dočkať klasického slasher filmu presne tak, ako to bolo v predchádzajúcom. Michaael Myers pokračuje v masovom vraždení v mestečku Haddonfield.

Halloween Kills mal pôvodne vyjsť už minulý rok, no kvôli pandémii sa jeho premiéra posunula rovnako ako pri iných filmoch. Kvôli stále neutíchajúcej hrozbe koronavírusu vyjde film v kinách a na streamovacej platforme Peacock v rovnaký deň, a teda 15. októbra.

trailer na Halloween Kills
Zdroj: polygon.com

Trailer a pripravovaný film

V traileri vidíme hneď po niekoľkých sekundách známeho vraha Michaela Myersa, ktorý si robí zálusk na dve dievčatká a na ženu, ktorá k nim prišla. To však nie sú jediné obete, ktoré si vyhliadol. Vraciame sa k tomu, ako v prvom filme protagonistky podpálili dom, v ktorom Michael bol a boli v domnienke, že ho zabili.

On však stále žije, a teraz sa k jeho krvilačnosti pridáva aj chuť na pomstu. Odhaľujeme aj niečo málo z Michaelovej minulosti a jeho detstva. Jeho obete, ktoré mu ušli, však neplánujú ďalej utekať. Chcú ho silou mocou zastaviť, a to či už s pomocou polície, alebo bez nej. Trailer si môžete pozrieť nižšie.

Trailer nám ukazuje aj postavy, ktoré prežili Michaelov teror v originálnom Halloweene spred štyridsiatich rokov. Čaká nás teda poriadna naháňačka a hra na mačku a myš. Ostáva iba otázka: Kto prvý dobehne koho?

Obsadenie a tvorcovia

Film bude režírovať David Gordon Green. Objavia sa herci ako Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Kyle Richards, Will Patton, Robert Longstreet, Nancy Stephens a Anthony Michael Hall.

halloween kills teaser
Zdroj: geektyrant.com

Očividne nás čaká film plný akcie, hrôzy a deja, ktorý prepojí všetky minulé Halloweeny. Pripravte si preto pukance a pevné nervy, pretože po zhliadnutí sa budete chcieť zamknúť doma a schovať pod perinu.

Čo hovoríte na finálny trailer k filmu Halloween Kills? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -