Krátky teaser trailer k filmu Paranormal Activity: Next of Kin prezradil dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Medzi mnohosnímkové série patrí určite aj hororová séria Paranormal Activity. Čoskoro sa dokonca rozšíri už o siedmy film – Paranormal Activity: Next of Kin. Ten príde už zanedlho na streamovaciu platformu Paramount+. Prezradil nám to najnovší teaser trailer, z ktorého vieme, že Paranormal Activity 7 vyjde už zhruba o mesiac. A to v čase strašidelného sviatku Halloweenu.

V snímke sa môžete tešiť na hercov a herečky ako Emily Bader (Charmed), Roland Buck III (Better Call Saul), Dan Lippert (Superstore) a Henry Ayers-Brown (The Blacklist). Za réžiou filmu stojí William Eubank (The Signal, Underwater). O scenár sa zasa postaral Christopher Landon (Freaky, Happy Death Day).

Teaser trailer filmu Paranormal Activity 7

Teaser trailer je nanešťastie krátky a veľa toho neukazuje. Okrem spievajúcich detí a (samozrejme) veľa strašidelných scén. Oficiálny popis je ale zhruba takýto: „Nový film prinesie fanúšikom nečakané prehodnotenie milovanej hororovej série.“ Toto je všetko, čo sa vie o deji filmu. Niečo viac ale o siedmom projekte v tejto sérii prezradil Jason Blum, producent tohto projektu:

„Štúdio Paramount chcelo pokračovať Paranormal Activity, ja by som to pravdepodobne nechal tak. Takže, oni chceli pokračovať, ale myslel som si, že ak chcú pokračovať, tak musíme – bolo to únavné, nebolo možné pokračovať po ceste, na ktorej sme boli.

Vážne som povzbudzoval všetkých zapojených kreatívnych ľudí, aby vymysleli niečo nové. Ľudia, ktorí si pôjdu pozrieť nové Paranormal Activity, mali tri roky, keď vyšiel prvý film Paranormal Activity, takže ani nepoznajú tie staršie filmy. Myslel som, že ak to ideme urobiť znova, mali by ste to radšej prerobiť poriadne, nie sa snažiť a rozširovať to, čo sme robili celé tie roky.“

Producent nám tým chcel dať najavo, že nejde úplne o pokračovanie série. Pôjde teda skôr o reboot série, aj keď na filme pracuje scenárista zo štyroch bývalých filmov (od Paranormal Activity 2 po Paranormal Activity: The Marked Ones). Názor na film si budete môcť urobiť sami už čoskoro. Premiéru na streamovacej platforme bude mať totiž na Halloween, a teda 29. októbra 2021.

Čo vravíte na tieto nové informácie o filme? Ste fanúšikom série a pozriete si aj siedmy film? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroje: decider.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -