Michaela Myersa nezastavil ani horiaci dom. Vražedná noc pokračuje v traileri na Halloween Kills

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Michael Myers je späť. Vychádza zo sutín horiaceho domu a hororová noc pre rodinu Strodeovcov pokračuje. Oficiálny trailer na Halloween Kills pokračuje presne tam, kde film z roku 2018 skončil. Maskovaný sériový vrah uniká istej smrti a zabíja skupinu hasičov. Jeho ďalší cieľ je jasný. Pomsta Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) a jej rodine, medzitým si rekreačne zabiť pár obyvateľov mestečka.

Oficiálny trailer na Halloween Kills:

Druhé kolo v ringu začína hneď, keď sa Laurie dozvedá o tom, že Myers je nažive. Tentokrát sa ho chce zbaviť raz a navždy. Avšak vyzerá to tak, že tentokrát bude mať na pomoc celú komunitu mestečka Haddonfield. Tiež jej dcéru Karen (Judy Greer) a vnučku Allyson (Andi Matichak). Táto noc bude pre rodinu Strodeovcov ešte dlhá a my vieme niečo, čo ony nie. Myers podľa všetkého prežije udalosti aj tohto filmu.

Po veľkom úspechu hororu Halloween (2018) bolo oznámené, že režisér David Gordon Green nakrúti ďalšie dve pokračovania. Jeho trilógiu ukončí až Halloween Ends, ktorý do kín dorazí 14. októbra 2022. Receptom na úspech bol fakt, že „reboot“ z roku 2018 priamo nadviazal na film z roku 1978 a tým odignoroval všetky spackané pokračovania. Podobný prístup by sa hodil aj pre slashery Piatok trinásteho alebo Nočná mora z Elm Street.

Okrem Jamie Lee Curtis doplnia herecký ansámbel Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Anthony Michael Hall, Brian Andrews, Nancy Stephens a ďalší. Premiéra Halloween Kills je naplánovaná na 15. októbra 2021, takže práve včas na halloweenske obdobie.

Oficiálna synopsa:

„Niekoľko minút po tom, čo Laurie Strode (Curtis), jej dcéra Karen (Judy Greer) a vnučka Allyson (Andi Matichak) opustili maskované monštrum Michaela Myersa uväzneného a horiaceho v Laurienom suteréne, je Laurie prevezená do nemocnice so život ohrozujúcimi zraneniami v domnení, že nakoniec zabila jej celoživotného mučiteľa. Ale keď sa Michaelovi podarí vyslobodiť sa z Laurienej pasce, jeho rituálny krvavý kúpeľ sa obnoví. Keď Laurie bojuje so svojou bolesťou a pripravuje sa na obranu proti nemu, inšpiruje všetkých v Haddonfielde, aby povstali proti ich nezastaviteľnému monštru. Ženy Strodových sa pridajú k skupine ďalších preživších Michaelovho prvého besnenia, ktorí sa rozhodnú vziať veci do vlastných rúk, a vytvoria tak ostražitý dav, ktorý sa raz a navždy vydá uloviť Michaela. Zlo dnes večer zomiera.“

Teší vás návrat Michaela Myersa, alebo by ho mala Laurie pochovať raz a navždy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -