VIDEO: Zem sa trasie a gigantické monštrá ožívajú. Godzila a Kong čelia spolu najväčšej hrozbe doteraz

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Godzilla x Kong: The New Empire

Kým divákom uchvacuje najnovší film s Godzillou z domovského Japonska, ani Legendary Pictures so svojim MonsterVerse sa nedajú zahanbiť. Prinášajú trailer na Godzilla x Kong: The New Empire, v ktorom sa z ríše pod povrchom Zeme vynára dosiaľ najväčšia hrozba. Situácia je dokonca tak vážna, že doterajší súperi budú musieť spojiť svoje sily, aby sa jej dokázali postaviť.

Ľudstvo si dlho myslelo, že sa život nachádza iba na povrchu planéty, príchod Titánov ich však presvedčil o opaku. Naposledy sme sa dozvedeli viac o Dutej Zemi, teraz budeme ešte viac skúmať jej útroby. Práve z nich prichádza nová gigantická opica, ktorej sa nemôže rovnať ani Kong.

Súperiaci Titáni musia spájať svoje sily

King Kong bude mať ohrozenú svoju pozíciu, na nového nepriateľa si však nemôže trúfnuť sám. Naspäť z ľadu sa prebúdza aj gigantická Godzilla a je očividné, že oproti svojmu atómovému dychu bude mať k dispozícii aj nové triky.

Obávaná Godzilla nanovo rozsvieti svoje hroty, pri nej dokáže dokonca aj ružová farba pôsobiť hrozivo. Kong prichádza s akousi rukavicou či mechanickou rukou, bude mať však aj ďalšiu úlohu. Po vzore skorších filmov, kde mal syna, prichádza malá (na pomery ich ríše) opička, ktorej ochrany sa ujíma.

godzilla x kong plagát
Zdroj: Legendary Pictures

Nová hrozba chce vládnuť Ríši

Do filmu sa vrátia Rebecca Hall, Brian Tyree Henry a Kaylee Hottle, ktorí si zopakujú svoje role z filmu z roku 2021. Vo filme stvárnia doktorou Ilenu Andrews, Bernieho Hayesa a Jiou. Nováčikmi sú v pripravovanom blockbusteri sú Dan Stevens a Fala Chen. Môžeme ich vidieť ako prichádzajú k starobylému kmeňu, ktorý má zrejme s Titánmi mystické spojenie.

Godzilla x Kong: The New Empire predstavuje už piaty vstup do súčasného MonsterVerse. Po filme Godzilla vs. Kong z predminulého roka sa k réžii vrátil Adam Wingard. Tento raz sa namiesto súboja jedného proti druhému budú musieť spojiť proti silnejšiemu súperovi. Svedkami tohto stretu budeme môcť byť od 12. apríla 2024.

Ako sa vám páčil nový trailer na film Godzilla x Kong: The New Empire? Užívate si spojenie dvoch silných Titánov? Existuje vôbec niečo, čo by mohlo túto dvojicu zastaviť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -