Trailer na film Hellraiser nás nabáda k odomknutiu strachu, kým nový Pinhead čaká na otvorenie skrinky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Hellraiser

Hulu konečne vypustilo plnohodnotný trailer na ich verziu filmu Hellraiser. Legendárny Clive Barker, ktorý stál aj za pôvodným filmom, sa vracia, aby priniesol novú desivú kapitolu do tejto série. V nej sa predstavuje ako Pinhead, Pán pekiel herečka Jamie Clayton. Postave prináša ešte hrozivejšiu rovinu.

Za filmom stojí režisér David Bruckner a ako ďalší producent je David S. Goyer (známy napríklad pre trilógiu Blade). Uisťovali nás o tom, že nepôjde úplne o remake, ale o pokračovanie. Uvidíme ďalšie osoby, hlavne mladú hackerku, ktorá sa musí pasovať so svojimi závislosťami a kompulzívnym správaním, ako otvárajú tajomnú skrinku.

Cenobiti s Pánom pekla opäť vypustení

Prastarý rébus sa zmocní toho, kto ho vyrieši a prinesie na zem démonov Cenobitov aj s ich krutým vodcom. Hlas, ktorý rozpráva väčšinu ukážky, hovorí o tom, ako otváranie hádanky funguje. Naviaže sa porezaním na vašu krv a prinesie hrozivé bytosti, ktoré sa živia utrpením. To nám potvrdzuje poslednými vetami aj nový Pinhead.

Okrem herečky, ktorá si zahrá titulného záporáka a môžeme ju poznať napríklad zo seriálu Sense8, budeme môcť vidieť Odessu A’zion (Gran Army) ako mladú ženu Juliu. Autori scenára Ben Collins a Luke Piotrowski navnaďovali, že táto postava pridá ďalšiu zaujímavú rovinu, pretože jej nechýba zvláštna zvrátenosť. Tou bude môcť konkurovať aj démonickým bytostiam.

hulu hellraiser
Zdroj: newsworldtick.com

Sadistické bytosti majú tentoraz súperov

Ďalej si zahrajú Adam Faison (Yes Day), Drew Starkey (The Devil All the Time), Brandon Flynn (Ratched13 Reasons Why), Aoife Hinds (Normal People), Jason Liles (StereoscopeRampage), Yinka Olorunnife (Kuriér), Selina Lo (Boss LevelQ8 Unleashed), Zachary Hing (Halo), Kit Clarke (Leonardo), Goran Visnjic (The Boys) a Hiam Abbass (Boj o mocBlade Runner 2049).

Ukážka nám len ešte viac dokazuje, že tento film bude po dlhých rokoch opäť kvalitnejším pokračovaním a skvele nadviaže na klasiku z roku 1987. Streamovacia služba ju uvedie v rámci svojej akcie „Huluween“. Tento konkrétny kúsok na ňu príde 7. októbra.

Páčil sa vám trailer na nový film Hellraiser? Navodzuje podľa vás skvelú hororovú atmosféru? Páči sa vám nový Pinhead? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -