Brutálna akcia na drogách v štýle Johna Wicka? Neuveríte, že tento necenzurovaný trailer povolili na YouTube

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Boy Kills World

Aktualizované 3. apríla 2024: Zverejnený bol nový, úplne necenzurovaný trailer na Boy Kills World. Prináša ešte viac nespútanej akcie, kde sa tvorcovia naozaj nedržali naspäť aj komických momentov s vnútorným hlasom hlavného hrdinu v podaní Billa Skarsgårda. Navyše však ukazuje aj reakcie prvých kritikov, ktorí si nevedia túto snímku utrhnutú z reťaze vynachváliť.

Uznávaní kritici z Roger Ebert hovoria o „žiarivom šialenstve“, portál Film Threat hovorí, že ide o dvojhodinovú jazdu na horskej dráhe. Čerešničku na torte však pridáva The Daily Beast, ktoré uvádza, že to je „R-kovo hodnotené Looney Tunes na LSD“. Inak to zrejme nemôže dopadnúť, keď sa na pozíciách tvorcov stretli režiséri Muža v temnote a hororu To

Pôvodný článok

Prichádza oficiálny trailer na Boy Kills World, ktorý bude poriadnou akčnou jazdou. Hlavnú rolu si zahral Bill Skarsgård, ktorý hľadá pomstu voči kriminálnej rodine. Tá mu nielen vyvraždila rodinu, ale spravilo z neho aj nemého a hluchého protagonistu (známe len ako Boy). Našiel však svoj (videohrami inšpirovaný) vnútorný hlas a po intenzívnom tréningu je odhodlaný zničiť každého, kto môže za to, že je z neho sirota.

Vidíme, ako sa stáva v džungli silnejším aj ako dáva dokopy tím odboja. Ten sa musí v dystopickom svete postaviť klanu Van Der Koyovcov, ktorých vodkyňou je nekompromisná Hilda. Zahrala si ju Famke Janssen.

Akčná farebná jazda od tvorcu Evil Dead

Dostáva tak niekoľko kombinovaných prvkov, na pozadí mimoriadne akčnej, ale hlavne nekompromisnej sekačky a strieľačky sú pastelové farby. Kvôli tomu príde aj na humor, ktorý je čiernejší ako kostýmy nepriateľskej organizácie. A boj proti maskotom raňajkových jedál? Akčná montáž na pozadí jazzovej hudby? Už to stačí, aby to upútalo našu pozornosť.

Lákavým prvkom pridá iste aj jedno z mien na tvorcovskej pozícii. Sam Raimi, ktorého môžeme poznať ako režiséra série Evil Dead (ale aj pôvodnej Spider-Manovskej trilógie) sa ujme produkcie. Druhým producentom je Roy Lee, ktorý stál aj za hororom Barbar. Režisérom je Moritz Mohr.

bill skarsgard boy kills world
Zdroj: Lionsgate

Skarsgård to v akčnom žánri rozbalil naplno

Skarsgårda sme síce mohli vidieť v štvrtom Johnovi Wickovi, hral tam však skôr zastrašujúcu, manipulujúcu postavu. Táto snímka by sa dala považovať za jeho akčný debut, ktorý prináša vo všetkom štýle. Ďalej si tu zahrajú Jessica Rothe (ktorá vystriedala predtým obsadenú Samaru Weaving), Brett Gelman či Sharlto Copley.

Snímka už bola uvedená na minuloročnom filmovom festivale, kde si získala pozornosť kritikov. Hovoria o prekvapivej akčnej orgii aj o unikátne vyšinutom kúsku. Skvele to zrejme vystihuje aj komentár, ktorý hovorí, že takto by to vyzeralo ak by ste skombinovali Scotta Pilgrima, Kingsmanov a film Nikto. Diváci sa o výsledku budú môcť presvedčiť 26. apríla, vtedy je stanovená premiéra.

Chytil trailer na Boy Kills World aj vás? Užili ste si túto akčnú jazdu a chcete vidieť Billa Skarsårda likvidovať nepriateľov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -