Všetko je inak. Kľúčovú postavu v novej Fantastickej štvorke od Marvelu čakajú veľké zmeny

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Herečka pre postavu Silver Surfer je známa

Kým sa nám odhalilo nové obsadenie Fantastickej štvorky, nad záporákmi a postavami s nimi spojenými stále viseli otázniky. Teraz sa jeden z nich konečne zodpovedal. Portál Deadline informuje, že pre postavu Silver Surfer bola obsadená finálna herečka. S ňou bolo často spájané meno Anya-Taylor Joy, táto mladá hviezda však do role nakoniec potvrdená nebola.

Na Valentína nás Marvel prekvapil grafikou, na ktorej odhalili obsadenie chystanej tímovky. Dozvedeli sme sa, že si Mr. Fantastica zahrá Pedro Pascal, rolu Sue Storm alias The Invisible Woman dostala Vanessa Kirby. Jej brata Johnnyho, známeho aj ako Human Torch, bude hrať Joseph Quinn a Ben Grimm ako The Thing bude Ebon Moss-Bachrach.

Spoznávame Zvestovateľku Galactusa

Zvyšok obsadenia filmu, ktorý vedie Matt Shakman, tvorca seriálu WandaVision, však zostával stále neznámy. Ohľadom požierača planét Galactusa sú len dohady, pri ktorých najviac koluje meno Javiera Bardema. Avšak rovnako dôležitý ako samotná kozmická entita je aj jeho zvestovateľ – Silver Surfer.

Už skôr sa objavili správy, že nebudeme vidieť štandardného Silver Surfera, ktorého sme sledovali v predošlých filmoch, ale jeho ženskú verziu. Predpokladalo sa, že pôjde o postavu Frankie Reyes, ktorá sa obetovala za záchranu Zeme a stala sa tak novou Zvestovateľkou. Teraz sa však dozvedáme, že uvidíme verziu postavy s menom Shalla-Bal.

Novou postavou je hviezda Inventing Anna

Táto postava bola cisárovnou na utopistickej planéte Zenn-La. Práve tá sa stala novým cieľom Galactusa, ale jeden z jej obyvateľov sa obetoval, stal sa vôbec prvým Surferom a uchránil tak planétu pred zničením. Bol to Norrin Radd, ktorý bol milencom cisárovnej Shally. Ako Surfer sa po istom čase vzbúril proti Galactusovi, pričom titán ho vyhnal na Zem, kde sa eventuálne stretol s Fantastickou štvorkou…

Samotná Shalla-Bal nikdy nebola Surferom, preto môžeme očakávať zmeny v pôvodnom príbehu. Avšak teraz sa dozvedáme, ktorá herečka prijme žezlo postavy Silver Surfer. Bude to Julia Garner. Poznať ju môžeme z kriminálneho seriálu Ozark, za ktorý získala aj prestížne ocenenie Emmy.

Veľmi známou sa stala aj vďaka limitovanej sérii Inventing Anna od Netflixu. Najbližšie ju uvidíme v horore Wolfman od Blumhouse a Universalu, potom sa nám ukáže ako zvestovateľka požierača planét v novej Fantastickej štvorke. Snímka má naplánovanú premiéru na 25. júla 2025.

Páči sa vám, že práve herečka Julia Garner stvárni postavu Silver Surfer alebo by ste si v roli vedeli predstaviť inú predstaviteľku? Ako si myslíte, že bude zmenená pôvodná komiksová postava? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -