Ryan Reynolds sa vracia ako Deadpool. Spolu s ním aj obľúbený Korg z MCU. Je teda už Deadpool súčasťou?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Deadpool a Korg spolu v jednom videu

Ryan Reynolds na seba opäť nahadzuje ikonický červený kostým a vracia sa ako Deadpool. Tentoraz s ním pôsobí aj Korg, obľúbená postava z Marvel filmov. Znamená to príchod večne ukecaného žoldniera konečne do MCU? Ale kdeže, to sa len pýta po nejaké rady, ako sa tam dostať. Inak dve postavy spolu sledujú a reagujú na najnovší trailer k inému Reynoldsovému filmu, Free Guy.

Deadpool je všetkým známy ako postava, ktorá búra štvrtú stenu a reaguje s fanúšikmi. Preto si môže robiť vo filmovom svete v podstate čo chce. Jeho predstaviteľ sa teraz vrátil, postava si vymyslela vlastnú šou, v ktorej reaguje na trailery. Jeho najnovším hosťom je Korg (pretože nikto iný nemohol, všetci už majú svoje vlastné seriály na Disney +).

Deadpool by mal skontrolovať maily, či už nie je súčasť MCU

Zobrazenie z komiksov veľmi dobre známeho papuľnatého charakteru na veľkom plátne si získalo okamžitý úspech. Prvý Deadpool z roku 2016 (jasné, že prvý, o tom ako vyzeral v X-Men Origins: Wolverine ani nehovoríme) mal konečne zobrazenie, ktoré si postava zaslúži a obdiv od fanúšikov. Preto nasledovalo aj pokračovanie, ktoré nebolo o nič menej zábavné (ale aj vážne, išlo predsa o tematiku rodiny).

Keď Disney odkúpilo v roku 2019 štúdio Fox, nikto si nebol na chvíľu istý, či vznikne aj Deadpool 3. Lenže priaznivcov by samozrejme nemohli takto sklamať a preto je film v príprave pod záštitou Marvel Studios. Znamená to teda, že Deadpool bude plnou súčasťou MCU. A zatiaľ je to jediná postava, pri ktorej naisto vieme, že nevymenia herca, ktorý ju stvárňuje a zároveň mu zostane aj hodnotenie R, teda pre dospelých.

deadpool 3
Zdroj: theringer.com

Reynolds sa medzitým zameral aj na iné projekty

V čase neistoty sa však Ryan Reynolds venoval aj iným projektom (napríklad Zabijakov osobný strážca 2, ktorý teraz debutuje v kinách). Jedným z nich je film Free Guy. V ňom si zahral postavu s jednoduchým menom Guy, ktorý je NPC vo videohre. Dozvie sa však o simulovanej realite okolo neho a to aj vďaka hráčke s nickom Molotov Girl (Jodie Comer). Musí v sebe nájsť hrdinu a zachrániť svoj svet od totálnej deštrukcie.

Marketing na tento film sa stáva čoraz lepším. Posledným príspevkom k nemu je video, v ktorom Deadpool a Korg spolu sedia na gauči a komentujú tento trailer. Vieme, že horu kameňov, ktorá sa predstavila vo filme Thor: Ragnarok (a skvele pokračovala v Endgame) nahovoril samotný tvorca tretieho Thora, krásne šialený Taika Waititi.

Ryan Reynolds Netflix
Zdroj: onenews.com

Waititi a Reynolds spolu už tretíkrát druhýkrát

Ten si tiež vo filme zahrá a zrejme pôjde o záporáka, ktorý má dohľad nad celým virtuálnym svetom. Ak počítame toto video, tak pôjde už o tretí spoločný projekt týchto hercov. Green Lanterna radšej ani jeden z nich nespomína – nečudujeme sa, na neho by sme najradšej zabudli všetci.

Ale toto spojenie je jednoznačne miliónnásobne lepšie. Nevieme sa rozhodnúť, čo nás pobavilo viac – či herci ukazujúci sami na seba, Korgove nevinné nechápanie vecí alebo robenie si srandy z iných Disney projektov (živé stvárnenie Thumpera z Bambi alebo neustále oznamovanie seriálov s Marvel postavami).

Dve výhody v jednom – to je marketing, ako má byť

V každom prípade geniálny marketing. Využitie iných (a veľmi obľúbených postáv) na propagovanie filmu, v ktorom herci hrajú, to je úplne iná úroveň. A ďalšia vec – dočkali sme sa opätovného zviditeľnenia filmu (prípade takouto formou aj predstavenia ďalším ľudom) a zároveň sme uvideli Reynoldsa opäť v kostýme Deadpoola. Dva v jednom – jednoznačne skvelé.

Korg k tomu ako príjemný bonus a vidíme, že Waititi dokáže byť po svojom vtipný aj v takom krátkom výstupe. Dúfajme preto, že vydarený bude aj celý film a výsledok nás nesklame. Námet je skvelý, herecké obsadenie ako má byť. O srandu sa nebojíme, ako to však celé dopadne si budeme môcť pozrieť 13. augusta. Exkluzívne v kinách.

Padla vám sánka, keď ste videli, že Deadpool a Korg spolu vystupujú v jednom videu? A čo hovoríte na to, že je to v podstate promo na film Free Guy? Podľa vás vydarený marketing alebo zbytočné tlačenie na pílu? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si myslíte.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -