Keanu Reeves prezradil nové detaily o filme Ballerina. Kedy sa bude odohrávať a ako bude zapojený John Wick?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Keanu Reeves o filme Ballerina

Brazílske mesto São Paulo aktuálne hostí, podľa mnohých, najväčšiu fanúšikovskú udalosť. Jej názov je Comic-Con Experience a je na nej predstavených mnoho filmových či seriálových noviniek. Dostali sme z nej viacero pôsobivých trailerov. Na jednom z panelov vystúpil aj predstaviteľ Johna Wicka, aby rozprával o tejto sérii. Popritom prezradil Keanu Reeves aj viac detailov o snímke Ballerina.

Film bude slúžiť ako spin-off a zavedie nás do rovnakého sveta zabijakov. Jeho hlavnou hrdinkou bude Rooney, študentka baletnej školy, ktorá trénuje mladé vrahyne. Túto inštitúciu sme mohli vidieť už vo filme John Wick 3: Parabellum. Viedla ju Angelica Houston, ktorej postava je známa ako „Riaditeľka“.

john wick 3 ballerina
Zdroj: nerdist.com

Prezrádza viac o minulosti postavy

Tá sa vo filme logicky vráti. Pozná tragickú minulosť tejto postavy, ktorú si zahrá Ana de Armas. Na spomenutej udalosti o nej samotný Reeves povedal:

„Je to žena, ktorá mala v živote veľmi náročné okolnosti a teraz hľadá pomstu. Je na ceste, kde musí najprv pochopiť svoju minulosť. Prišla o svojho otca už v mladom veku a vtedy nerozumela, čo sa stalo. Iba to, že niekto prišiel do jej domu a zabil jej otca. Ten niekto mal tetovanie. A vieme, že ak má niekto v Johnovi Wickovi tetovanie, tak sa niečo deje.“

Cesta pomsty za mužom s tetovaním

Tak, podobne ako Wick, hľadá človeka, ktorému sa musí pomstiť za svoj osud. Samotný hlavný hrdina zo série sa vo filme objaví tiež. Herec povedal že tam bude, aj keď bude mať len zopár sekvencií. Ale tie sú podľa neho skvelé. Páči sa mu príbeh a scenár a je rád, že sa už nakrúca, pretože sa nemôže dočkať.

Produkciu už rozbehol Len Wiseman a iba pred pár dňami sa točilo v našej susednej Prahe. Rovnaký režisér už predtým na sérii pracoval, priniesol už spomenutý tretí film. Zároveň prinesie štvrtú kapitolu, ktorá dorazí do kín počas marca. A spolu s ňou sa nakrúcala aj päťka, ktorá ešte nemá stanovený dátum. Pred touto značkou pracoval na filmoch Underworld či remaku Total Recall.

ana de armas john wick
Zdroj: bayl.eu

Ako bude zapadať do sveta Johna Wicka?

Keanu Reeves zároveň potvrdil, kedy sa bude Ballerina odohrávať. Do filmového sveta bude spadať medzi treťou a štvrtou časťou, ako bolo naznačované. Návrat potvrdili aj herci Ian McShane a Lance Reddick ako najdôležitejšie postavy hotelu Continental. Snímka ešte nemá stanovený dátum premiéry, je však sľubovaná ešte na rok 2023.

Ako sa vám pozdávajú nové údaje, ktoré prezradil o filme Ballerina Keanu Reeves? Ste radi, že sa tam objaví aj jeho postava Johna Wicka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -