Dwayne Johnson adaptuje ďalšiu videohru. Na oznámenie si musíme počkať

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Dwayne Johnson a ďalšia hra

Dwayne Johnson prezradil, že bude adaptovaná ďalšia hra s ním v hlavnej úlohe. Vyjadril sa tak v nedávnom rozhovore pre magazín Men’s Journal. Aby poriadne potrápil svojich aj herných fanúšikov, tak nechcel prezradiť, o akú pôjde. Vyjadril sa iba, že je to niečo, čo hráva roky a že si na oznámenie máme počkať.

Neskôr sa v rozhovore humorne vyjadril, že jeho obľúbeným titulom je séria Madden. Avšak určite nepôjde o žiaden športový film, ale o poriadne drsnú akciu. Samozrejme treba povedať, že bývalá wrestlingová hviezda s prezývkou The Rock už podobné kúsky za sebou má.

besnenie recenzia
Zdroj: mediastinger.com

(Ne)slávny Doom

V roku 2005 sa objavil v adaptácii jednej z najznámejších strieľačiek všetkých čias – Doom. Film však nedokázala zachrániť ani jeho originálne natočená FPS scéna, pretože v očiach divákov prepadol. Nezarobil si ani na svoj rozpočet a dostáva nízke hodnotenia. Žeby sme so súčasnými trendami Hollywoodu mohli dostať jeho kvalitnejší reboot?

V roku 2018 sa objavil vo filme Besnenie, originál Rampage. To je práve založené na dlhoročnej vychádzajúcej sérii na Nintendo od Midway Games. A samozrejme nemôžeme nespomenúť ani dva novšie Jumanji filmy, kde bola dosková hra prenesená do videohernej podoby.

Jumanji: Ďalší level
Zdroj: socialnews.xyz

„Najväčšia, najviac drsná hra“

The Rock však teraz sľubuje niečo väčšie. Viac sa ale zatiaľ ešte nedozvieme, pretože má oficiálne oznámenie prísť neskôr v tomto roku. Zatiaľ v rozhovore povedal toto:

„Nemôžem vám povedať, na ktorej hre presne robíme, pretože to bude ešte len oznámené tento rok. Ale chystáme sa priniesť jednu najväčších a najviac drsných hier, ktorú vieme preniesť na plátno. A je to jedna, ktorú som hrával roky.“

Fortnite alebo konečne Gears of War?

Otázne teraz zostáva, čo The Rock už roky hráva (lebo Mario to asi nebude…). Avšak pozrime sa na to, že poskytol svoj hlas (a samozrejme aj vizáž) postave menom The Foundation vo Fortnite. A Dwayne Johnson to vraj spravil (aj) preto, že toto je hra, ktorú sám obľubuje.

Potom je tu iný titul, ktorý je už roky v plánovaní. Tým je Gears of War od Epic Games na Xboxy. Žeby sa produkcia rozbehla vpred a práve tento herec sa ujal jednej z hlavných rolí? Či to bude teda táto hra, nový Doom, Fortnite alebo niečo úplne iné – na to si zrejme budeme musieť počkať na spomínané oznámenie.

the rock fortnite
Zdroj: gamespot.com

Čaká ho rok s DC

Herec sa ale tento rok rozhodne nudiť nebude. Konečne bude po čakaní uvedený do DC filmového sveta ako Black Adam. Ešte pred hraním tejto kultovej postavy prepožičia hlas inej postavičke z rovnakých komiksov. Ním bude pes Krypto v animovanom filme DC League of Super-Pets. Podľa jeho slov sa teší na návrat do pokračovaní filmu Red Notice.

Dwayne Johnson hovorí, že s ním bude adaptovaná ďalšia hra. Ktorá by to podľa vás mohla byť? Radi by ste videli niektorú zo spomenutých v článku alebo máte svoj vlastný tip? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -