Across the Spider-Verse bude obsahovať aj klon Petera Parkera, opäť nám prezradil merch

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Scarlet Spider súčasťou Spider-Verse

Odkedy prišiel film Spider-Man: Paralelné svety, tak netrpezlivo čakáme na jeho pokračovanie. To malo taký rozsah, že muselo byť rozdelené na dve časti. Čakanie je ťažké, našťastie ohľadom neho dostávame informácie o stále nových verziách vrhača pavučín. Teraz sa odhaľuje, že Scarlet Spider bude súčasťou Across the Spider-Verse.

Prvý film nám ukázal v tejto úlohe mladého Milesa Moralesa. Počas svojho dobrodružstva prišiel do kontaktu s pol tucom ďalších verzií priateľského suseda. Druhý film má byť ešte veľkolepejším. Omnoho veľkolepejším. Ako jeho názov napovedá, pozrieme sa do viacerých vesmírov. Tých by malo byť až 6 rozličných s 240 rozličnými postavami.

spider-man spider-verse
Zdroj: wallpapersden.com

Odhalil sa Cyborg aj Spider-Punk

To teda iste znamená aj viac verzií Spider-Mana. Pravidelne sa stáva, že nám ich ukazuje netradičný vzor. Je to spotrebný a reklamný tovar, ktorý sa k filmu predáva. Napríklad sa prostredníctvom hračiek odhalilo, že uvidíme Cyborg Spider-Woman. Je to ženská verzia kyborga, ktorý v komikse ochraňoval držiteľov pavúčích síl v multiverze.

Inokedy zase za to mohlo tričko. V americkom reťazci Target sa objavilo jedno, na ktorom boli Spider-Man 2099 (ktorého nadabuje Oscar Isaac), Miles Morales a Spider-Ham. Veľkým prekvapením tu však bol Spider-Punk. Ten bol v komikse bezdomoveckým chlapcom, ktorý po nabraní superschopností rebelsky zakročil proti systému a vláde. Tú totiž na Earth-139 vedie Norman Osborn.

Teraz sa ukazuje Scarlet Spider

Teraz je to dokonca stolová hra s názvom Trouble. Na nové vydanie k filmu Spider-Verse 2 upozornil twitterový účet @haileestan2007. Okrem už predtým spomenutých, Spider-Gwen (Hailee Stenfeld) a záporáka Spota tu vidíme ešte jednu postavu.

Podľa jeho vzhľadu, modrej vesty a jasne červeného kostýmu vieme, že je to Ben Reilly. Alebo inak, do filmu Spider-Man: Across The Spider-Verse n´ma bol predstavený Scarlet Spider. Pôvodne ho z predlohy poznáme ako klon Petera Parkera.

Z trýznenia hrdinu vznikol hrdina samotný

Ten vytvoril záporák menom Jackal, aby mohol jednak hrdinu psychicky trápiť a na druhej strane získal jeho fyzickú silu ako svoju výhodu. Ben sa však po zistení pravdy obrátil proti svojmu „tvorcovi“ a stal sa hrdinom. Dokonca bol po boku Petera a spolu zachraňovali ulice Manhattanu.

Scarlet Spider
Zdroj: screenrant.com

Nevie sa ani pri ňom, ani pri zvyšku ukázaných Spider-Manov, aké budú mať vo filme úlohy. Tento by sa však mohol pripojiť k pôvodnej skupine a s ňou zdolávať akékoľvek hrozby, ktoré na nich budú číhať. Tešíme sa na neho aj na všetkých ostatných, konečný výsledok uvidíme až 2. júna 2023.

Ste radi, že sa v Across the Spider-Verse objaví aj klon Petera Parkera? Ktorý zo zverejnených Spider-Manov sa vám zatiaľ najviac pozdáva? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -