Teaser na Bones & All predstavuje Timothée Chalameta ako kanibala v romantickom horore

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na Bones & All

Teaser na Bones & All nám ukazuje, že toto bude film, aký sme nevideli nikdy predtým. Je totiž kombináciou romantickej snímky a hororu. Pojednáva totiž o páre s kanibalistickými chúťkami. Zahrajú si ich Timothée Chalamet a Taylor Russell, známa napríklad z Escape Room.

Túto netradičnú kombináciu žánrov si priniesol režisér Luca Guadagnino. Ide práve o jeho dva najlepšie spôsoby filmov. V roku 2018 priniesol nadprirodzený mysteriózny horor Suspiria. O rok skôr vošiel do kín jeho najväčší hit, romantická dráma s LBTQ+ tematikou s názvom Daj mi tvoje meno.

bones & all
Zdroj: joblo.com

Druhá spolupráca herca s režisérom

Hlavnú úlohu si v nej zahral práve Chalamet, ktorý bol, rovnako ako režisér, nominovaný na Oscara. Spoluprácu si tu teda zopakujú. Skupinou okolo filmu s oceneniami Akadémiou nekončíme ani pri nich. Hudbu skladali Trent Reznor a Atticus Ross, obaja držitelia zlatej sošky. Námet prichádza z rovnomennej knižnej predlohy, ktorú napísala Camille DeAngelis. Do podoby scenára ju pretvoril častý Guadagninov spolupracovník, David Kajganich.

Príbeh pojednáva o dvoch mladých ľuďoch, ktorí žijú na okraji spoločnosti. Stretnú sa a zistia, že ich spája rovnaká vec – chuť na ľudské mäso. Rozhodnú sa preto spolu podniknúť cestu naprieč krajinou dlhú 1000 míľ.

Láska dvoch mladých kanibalov

Herec v hlavnej úlohe zverejnil krátku ukážku na svojej sociálnej sieti mesiac pred premiérou filmu na festivaloch. Je dlhá iba pol minúty a nachádzajú sa v nej len dve vety na začiatku a na konci. Nemyslíš si, že som zlým človekom?“ a Všetko, čo si myslím je, že ťa milujem“. Aj to stačí na to, aby nám odhalila svoj tón – precítené emócie na pozadí poriadne mrazivého a znepokojivého hororu.

Hlavnú dvojicu v hereckom obsadení doplnia poriadne zaujímavé mená. Medzi nimi Mark Rylance, Michael Stuhlbarg, André Holland, Jessica Harper, Chloë Sevigny či Francesca Scorsese. Ukáže sa dokonca aj David Gordon Green, režisér novodobej série Halloween.

bones & all
Zdroj: empireonline.com

Skrývajú sa na bočných cestách a pred spoločnosťou

Teaser na Bones & All navnaďuje na Filmový festival v Benátkach na budúci mesiac. Ukazuje nám však aj iný dátum – širšie publikum ho uvidí v kinách 23. novembra. Príbeh dvoch zaľúbencov, ktorí sa musia skrývať pred spoločnosťou v Reaganovskej Amerike, aj na bočných cestách počas svojho roadtripu, bude jedinečným kúskom.

Čo hovoríte na film Bones & All? Môže podľa vás fungovať spojenie romantického filmu a hororu? Bude opätovná spolupráca režiséra a herca v hlavnej úlohe ďalším hitom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -