Iba pársekundová ukážka na film Doctor Strange 2 odhaľuje viac Professora X a potvrdzuje Captain Carter!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vo filme Doctor Strange 2 bude Captain Carter

Marvel promuje mnohovesmír šialenstva ako žiaden projekt pred ním. A s každou ukážkou budujú nadšenie, ktoré fanúšikovia ohľadom filmu majú. Nová ukážka je síce krátka, trvá do 20 sekúnd, avšak ukazuje sa v nej Professor X s kreslom, ktoré môžeme poznať napríklad z animovaných X-Menov. A čo je hlavné, v Doctor Strange 2 potvrdzuje Captain Carter!

Postava bola širšiemu publiku predstavená v animovanom seriáli What If…?. Prvá časť sa zamerala práve na Peggy Carter, ktorá dostala superhrdinské sérum namiesto Stevena. Tak sa z nej stala ochrankyňa, ktorá na svojom štíte hrdo nosila Union Jack, teda britskú vlajku.

what if recenzia
Zdroj: gamesradar.com

Hayley Atwell sa vracia ako Peggy Carter

Postava sa ukázala aj v neskorších častiach a hlavne vo finále ako dôležitá súčasť Guardiands of the Multiverse. Na hraný film boli dohady vďaka tomu, že fanúšikovia predpokladali, že zahliadli jej štít na jednom z plagátov. Teraz vieme, že to pokojne mohla byť pravda, pretože je postava oficiálne potvrdená! Ba čo viac, opäť sa pre jej stvárnenie vracia Hayley Atwell.

Herečka postavu hrala doteraz vo všetkých MCU filmoch. V novej ukážke ju naozaj vidíme iba na malý okamih, ale práve poriadne dynamický. Nachádza sa totiž v súboji so Scarlet Witch, ktorú hrá Elizabeth Olsen.

captain carter vs scarlet witch
Zdroj: collider.com

V súboji so Scarlet Witch a viac Professora X

Nevieme, či bude súčasťou skupiny Illuminati, na ktorú posledné promo materiály upriamujú pozornosť. Ich prítomnosť bola potvrdená, Mordo (Chiwetel Ejiofor) o nich konečne hovorí priamo. Konkrétnych členov nepoznáme, ale vieme, že ich dôležitým členom bude Charles Xavier. Po prvotnom zamlčovaní sa potvrdilo, že do jeho role sa vracia Patrick Stewart.

MCU tu poriadne odomyká multiverzum (alebo teda mnohovesmír). Tým sa majú posunúť hranice ešte viac ako kedykoľvek predtým a do neznáma sa vydáme so Stephenom Strangeom (Benedict Cumberbatch), ktorý bude musieť povolať spojencov – rovnako nových a starých, aby mohol čeliť novým nástrahám.

Nové nástrahy s novými spojencami

Ešte nie je známe, či nájde Doctor Strange v Captain Carter nového spojenca alebo bude jeho súperom. Avšak vieme, že sa vracia aj jeho verný spoločník Wong (Bedencit Wong) a novou posilou bude mladá hrdinka, ktorá dokáže otvárať portály medzi vesmírmi, America Chavez (Xochitl Gomez). S nimi bude musieť čeliť multiverzálnym monštrám, zombie aj zlej verzii samého seba. Snímku si pozrieme v kinách už na budúci týždeň, u nás od 5. mája.

Ako sa vám páčila táto krátka ukážka na film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva? Potešilo vás potvrdenie Captain Carter do filmu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -