Netflix vydáva trailer na film Night Teeth. Ukazuje Debby Ryan, Lucy Fry a Megan Fox ako zvodné upírky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Night Teeth

Netflix prinesie na naše obrazovky počas tohto Halloweenu skutočne sexy upírky. Netradičný pohľad na tento žáner ukazuje aj trailer na film Night Teeth. Je naplnený štýlom, neónovými svetlami či neviazanými párty. Aj keď ide o triler s dávkou akcie, vidíme, že mu nebude chýbať ani nadhľad a istá forma humoru.

Príbeh hovorí o chalanovi menom Benny, ktorému sa obráti celý svet naruby, keď do svojho auta zoberie dve tajomné ženy. Predstavia mu svet o akom dovtedy ani len netušil. Zrazu je vrhnutý do kryptického podsvetia a má čo robiť preto, aby celé mesto neskončilo v krvavom kúpeli.

Herečky ako zvodné upírky

Mladého študenta si zahral Jorge Lendeborg, Jr.. Jeho dve mladé pasažierky sú Debby Ryan a Lucy Fry. Ďalej vidíme Megan Fox a Sydney Sweeney ako mimoriadne zvodné upírky. Herecké obsadenie dopĺňa Raúl Castillo, Alfie Allen Alexander Ludwig. Toto je celá oficiálna synopsa filmu:

„Aby si zarobil nejaké extra peniaze, svojrázny univerzitný študent Benny, zoberie prácu ako vodič počas noci. Jeho úloha by mala byť jednoduchá: voziť dve mladé mysteriózne ženy po Los Angeles z jednej párty na druhú. Zostáva lapený ich šarmom, ale čoskoro príde na to, že majú pre neho aj iné plány… a neutíchajúcu túžbu po jeho krvi. Ako sa noc absolútne vymyká spod kontroly, Benny je uvrhnutý do skrytej vojny. Tá môže spojiť dva rivalské upírske gangy proti ochrancom ľudského sveta, ktorí sú vedení Raulom (Raúl Castillo). Ten sa však nezastaví pred ničím, aby ich poslal naspäť do tieňov. Ako sa blíži svitanie, Benny je nútený rozhodnúť sa a nepodľahnúť strachu a pokušeniu, aby nielen zostal nažive, ale zachránil Mesto Anjelov.“

Bežné prvky s novými pohľadmi

Vidíme, že ide opäť o celkom unikátny pohľad na tento, pre niekoho, už prefkálaný, žáner. Berie si všetky prvky, ktoré z neho máme radi a pridáva tam nové, unikátne. To aj vďaka šikovnej režisérskej práci Adama Randalla, ktorý predtým pracoval na projektoch ako iBoy alebo I See You. Scenáristicky mu asistoval Brent Dillon.

night-teeth-poster
Zdroj: collider.com

Trailer na Night Teeth ukazuje nielen kreatívny film s upírskym žánrom a jeho hlavné heslo „Sfarbíme mesto na červeno“, ale aj dátum vydania. Uvidíme ho v strašidelnej časti jesene, tento konkrétne 20. októbra.

Čo hovoríte na film Night Teeth s unikátnym nápadom a sexy upírkami? Pozriete si tento kúsok na Netflixe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -