Pre seriál Creature Commandos od DC spoznávame dabingové obsadenie. Koho nahovoria David Harbour či Alan Tudyk?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Creature Commandos má známe obsadenie

Keď nám James Gunn predstavoval jeho plán na filmové a seriálové zloženie sveta DC na najbližšie roky, nazval ho „Bohovia a monštrá“. Čo takýto titul vystihuje viac ako tím, ktorý je kompletne zložený z bytostí, ktoré každý nazýva monštrami? Ide o kreslený projekt s názvom Creature Commandos, pre ktoré teraz spoznávame dabingové obsadenie.

Nové filmové univerzum nechce stále striedať hercov, ale skôr sa zameriavať na rovnakých. Tento netradičný tím, podobne ako Suicide Squad, má dať dohromady Amanda Waller, môžeme tak očakávať hlas Violy Davis. Nebude však na nich strácať čas sama, ale poverí tým jedného z koordinátorov, ktorému najviac verí – bude to John Economos, ktorého hrá Steve Agee (a tak budeme počuť aj jeho hlas).

Creature Commandos obsadenie
Zdroj: reddit.com

Kto bude Frankensteinom a jeho nevestou?

Bude musieť dať dohromady skupinku, ktorú viaceré osoby (vrátane niektorých dobre známych hrdinov) nazývajú príšerami – podľa čoho neskôr dostanú aj názov. Ale nečudo, nachádza sa medzi nimi vedkyňa, ktorá je obojživelníkom či monštrum nápadne podobné tomu Frankensteinovmu, aj so svojou nevestou. A teraz vieme, kto im prepožičia hlasy.

Rick Flag Sr. (teda otec dobre známej postavy z Jednotky samovrahov) bude Frank Grillo. Ako Eric Frankenstein tu bude David Harbour, takže môže po svojej úlohe Hellboya opäť hrať zastrašujúcu bytosť s dobrými úmyslami. Jeho nevestu, známu ako Bride, nahovorí Indira Varma, ktorú môžeme poznať z Hry o tróny.

creature commandos obsadenie
Zdroj: zoomig.ir

Obojživelná vedkyňa aj svietiaci doktor

Nina Mazursky, teda spomínaná rybia profesorka, bude Zoe Chao. Dobre známy hlas Alana Tudyka tu bude Dr. Phosporusom. A Sean Gunn sa tu nevráti len ako Weasel, ale aj hovoriaci android G. I. Robot. Zatiaľ najväčšou záhadou ale zostáva Maria Balakova ako princezná Ilana Rostovic. Tá sa totiž v predlohe nenachádza a ide tak o novú, originálnu postavu.

Gunn, dobre známy pre svoju vášeň k netradičným postavám (a odpadlíkom), je sám autorom všetkých dielov. Celkovo ich má byť 7 a majú doraziť na stremovaciu službu Max (nová podoba HBO Max) v ešte nešpecifikovaný dátum počas budúceho roka.

Páči sa vám pre seriál Creature Commandos dabingové herecké obsadenie? Na ktorý z hlasov pre ktorú postavu sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -