John Travolta učí Kevina Harta bojovať v traileri na bláznivý seriál Die Hart

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Die Hart s bojujúcim Kevinom Hartom

Kevin Hart je nám známy ako zabávač, komik, ale predovšetkým herec. Vo svojich mnohých komédiách nám ukázal rôznorodosť, ktorá nám vždy dokázala vyvolať smiech. V niektorých jeho snímkach (Central Intelligence či najnovšie časti Jumanji) bol ale skôr v úzadí na úkor svojho kolegu, Dwayna Johnsona. A to sa mu prestáva páčiť, aj preto vzniká seriál Die Hart.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
serial die hart
Zdroj: en.buradailyorum.com

Stať sa akčnou hviezdou nie je len tak

V ňom sa fiktívna verzia skutočného herca rozhodne, že už ho nebaví byť sidekickom (poskokom) a plánuje sa ujať hlavnej role. Ale na to, aby bol vedúcou hviezdou v akčnom filme, musí niečo urobiť. Režisér mu dá podmienku – musí podstúpiť tvrdý tréning na škole pre akčné legendy.

V tom by možno nebol taký problém, keby ju neviedol absolútny šialenec. Toho si zahrá opäť na koleno vyholený John Travolta. Hart bude dotlačený k jeho hraniciam a musí doslova prežiť sériu akčných kúskov, ktoré prekračujú zdravé medze. Jedinou útechou mu môže byť „spolužiačka“, ktorú stvárnila Nathalie Emmanuel (poznáme z Game of Thrones). Alebo jedine žeby nie, keď bude chcieť byť lepšia ako on…

Očividne skúsený tím okolo filmu

Okrem týchto správnych hercov uvidíme aj zopár prekvapení v obsadení. Objaví sa aj Josh Harnett (Čierny Jastrab Zostrelený či Pearl Harbor) a Jean Reno (Leon: Profesionál, Purpurové rieky). Vyzerá to tak, že s týmto obsadením nemôžu trafiť vedľa. Vystrašený a k limitom dotlačený Hart, ktorý sa stáva akčnou hviezdou, či šialený kouč Travolta, to už teraz znie ako veľká dávka zábavy.

Seriál Die Hart navyše k tomu zrežíruje Eric Appel, ktorý je najznámejší svojim sitkomom z policajného prostredia, Brooklyn 99. O scenár sa postarali Tripper Clancy (Spolujazda) a dokonca Derek Kolstad, ktorý písal trilógiu Johna Wicka. O produkciu sa samozrejme stará Kevin Hart prostredníctvom svojej spoločnosti HartBeat Productions, sekunduje mu v tom však aj Bryan Smiley.

die hart travolta
Zdroj: kultura.onet.pl

10-dielny seriál by mal doraziť v pondelok, 20. júla. Odvtedy sa bude každým dňom vypúšťať jedna epizóda, teda až do stredy, 29. júla. Horšou správou pre našich divákov je ale to, že bude vypustený na streamovaciu službu Quibi. Služba primárne pre mobilné zariadenia pre nás totiž zatiaľ nie je dostupná. Osobne ale verím tomu, že sa seriál dostane aj do iného prostredia a budeme si ho môcť tiež vychutnať.

Vyzerá totiž ako akčná, ale hlavne zábavná lahôdka. Kevinom Hartom sa iste nedá nič pokaziť. Seriál navyše získal hodnotenie R, takže sme zvedaví aj na to, čo dokáže herec a producent spraviť s dospeláckym materiálom. A ak už nič iné, tak priznajte, že vás potešil aspoň ten malý odkaz z názve. Pre tých, čo by nevedeli, Smrtonosná pasca sa v origináli volá Die Hard.

Ak to bude možné aj u nás, pozriete si seriál Die Hart? Myslíte si, že ide o zaujímavý a kreatívny nápad? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -