Detská knižka nám prezradila, ako sa znovu objaví Steve Trevor vo Wonder Woman 1984

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Steve Trevor vo Wonder Woman 1984

Dlhoočakávané pokračovanie Wonder Woman s rokom, kedy sa odohráva (1984), malo byť podľa pôvodného plánu v súčasnosti v kinách. Vďaka kríze, ktorá kiná zatvárala, sa tak ale nestalo a my vďakabohu aspoň dostávame prísun informácií ohľadom pripravovaných filmov. Najnovšie sme sa dozvedeli, ako sa môže znovu objaviť Steve Trevor vo Wonder Woman 1984.

Keď začala produkcia filmu, tak sa režisérka Patty Jenkins rozhodla, že nič nenechá na náhodu, alebo lepšie povedané na potencionálnych leakerov. Aby ich porazila v závode o fanúšikov, zverejnila niektoré detaily a zábery z filmu ešte pred nimi. Jeden z nich bol, že sa objaví aj Chris Pine, ktorý si zahral Dianinho priateľa (alebo milostný záujem) v prvej časti. Vo WW84 sa opäť objavuje v originálnom osemdesiatkovom štýle.

Wonder Woman 1984
Zdroj: collider.com

Jeho návrat prezrádzajú detské knihy

DC fanúšikovia si ale začali ihneď lámať hlavy nad tým, ako je to možné. Steve sa predsa na konci prvej časti obetoval a zahynul hrdinskou smrťou. Je to síce prekvapivé, ale detaily o tom, ako sa mohol vrátiť aj do pokračovania, nám prezrádzajú detské knižky. Sú dve (jedna dokonca slúži na precvičenie detí v prvotnom čítaní) – Wonder Woman 1984: Meet Wonder Woman a Wonder Woman 1984: Junior Novel.

Obe z nich hovoria o kameni, ktorý sa nazýva Dreamstone. Konkrétnejšie ide o artefakt, prsteň s citrínovým kameňom. Je prinesený (alebo prepašovaný, záleží ako si to interpretujete) do múzea Smithsonian, kde na neho Diana a Barbara (aka Cheetah, ktorú si zahrá Kristen Wiig) narazia. Podľa knihy v sebe skrýva rovnakú božskú silu ako laso pravdy, ktoré vlastní Wonder Woman.

wonder woman knihy
Zdroj: bleedingcool.com

Ako celú vec ovplyvní božská sila?

Táto sila v sebe skrýva unikátnu možnosť, keď splní jedno želanie tomu, kto si ho nasadí. A nebolo by vôbec prekvapivé, že si Diana želá práve návrat Stevena. Zistí sa však, že božská sila musí logicky patriť nejakému bohu, nanešťastie to v tomto prípade bude boh podvodov a klamstiev. A kamkoľvek sa kameň dostane, tam nasleduje ničenie.

Preto musí hrdinka samotná nájsť spôsob, ako Dreamstone zničiť. Bude to ale znamenať, že bude obmedzený aj čas, ktorý bude Steve Trevor vo Wonder Woman 1984? Je aj jeho výskyt priamo viazaný ku kameňu? Akú úlohu v tom celom zohrá Maxwell Lord, záporná postava pre toto pokračovanie? Tu vidíme, že na každú novú informáciu, ktorú dostaneme ohľadom chystaného filmu, je ešte mnoho vecí, ktoré stále nevieme.

Wonder Woman 1984
Zdroj: reddit.com

Všetko sa podozvedáme, keď bude komiksový film konečne vydaný. Zatiaľ má byť jeho dátum presunutý z aktuálneho augusta na október, avšak kalendár produkčnej spoločnosti Warner Bros. sa neustále mení a posúva. Snáď ho ale uvidíme ešte počas tohto roka. Zatiaľ si môžeme prípadne zaobstarať vlastnú kópiu knižiek pre najmenších, aby ste sa presvedčili na vlastné oči.

Myslíte si, že toto bude reálne celý spôsob, ako sa znovu objaví Steve Trevor vo Wonder Woman, alebo bude za tým viac? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -