Režisér seriálu Twisted Metal s Anthonym Mackiem podľa videohernej predlohy je známy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Režisér pre seriál Twisted Metal

Zdá sa, že stanica Peacock sa poriadne rozbieha so svojimi seriálmi a neustále o nich prináša nové informácie. Inak to nie je ani s ich adaptáciou známej hry, v ktorej si hlavnú úlohu zahrá Anthony Mackie. Režisér pre Twisted Metal bude Kitao Sakurai. Divákom prinášal The Eric Andre Show alebo komédiu Bad Trip na Netflixe.

Hlavným scenáristom pre projekt je Michael Jonathan Smith, ktorý napísal seriál Cobra Kai. K nemu sa však pridajú aj Rhett Reese a Paul Wernick. Ide o dvojicu, ktorá v tejto úlohe stojí za filmami Zombieland alebo Deadpool.

kitao sakurai twisted metal
Zdroj: syfy.com

Vysokooktánová polhodinová akčná komédia

Preto určite nie je prekvapivé, že ju produkčné spoločnosti nazvali „komediálnou, pol hodinovou hranou adaptáciou“. Takto nám rovno Sony Pictures Television a PlayStation Productions potvrdili aj dĺžku jednotlivých epizód. Akčnú komédiu navyše označujú aj za „vysoko oktánovú“. Hovorí o motormi posadnutom outsiderovi, ktorý popri svojej nečistej minulosti dostane šancu na vykúpenie a lepší život.

Veľkým problémom však je, že kvôli tomu musí doručiť záhadný balík a to cez apokalyptickú pustatinu. Na pomoc mu však príde zlodejíček áut, ktorého často svrbí prst na spúšti. Spolu bude čeliť viacerým záškodníkom, ktorí vedú vozidlá skazy a ďalším nebezpečenstvám na ceste. To vrátane šialeného klauna, ktorý sa vezie na až príliš známom zmrzlinárskom aute.

twisted metal sweeth tooth
Zdroj: pushsquare.com

Mliekar, ktorý rozpráva ako jazdí

Anthony Mackie (The Falcon and the Winter Soldier) tu bude John Doe, prechytralý mliekar, ktorý rozpráva rovnako rýchlo ako jazdí. Nepamätá si nič zo svojej minulosti, ale dostane jedinečnú príležitosť, ktorá sa vyskytne raz za život. Môže sa znovu stretnúť s odlúčenou komunitou. Háčik je ale v tom, že musí prežiť drsné divoké strety smrtiacich vozidiel.

Seriál je založený na známej hre, ktorá vyšla prvý raz v roku 1995 na PlayStation. Bola o súbojoch medzi vyzbrojenými autami a ich šialenými vodičmi. Za dobu, čo existuje, dostala niekoľko priamych pokračovaní a celú sériu spin-offov (posledný s podtitulom Black v roku 2015). Televízna adaptácia sa chystá už roky a preto je skvelé počuť o tom, že má reálnu podobu, teraz už aj s režisérom.

Ako sa vám pozdáva Kitao Sakurai ako režisér pre seriál Twisted Metal? Myslíte si, že pôjde o poriadne šialenú jazdu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -