Nový trailer na film Zabijakov osobný strážca 2 vám okrem poriadnej akcie prináša aj nostalgický pocit s trailerovým hlasom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Hitman’s Wife Bodyguard

Štúdio Lionsgate nám minulý mesiac prinieslo krátky teaser a teraz odhaľuje plnohodnotný trailer na Hitman’s Wife Bodyguard. Očakávané pokračovanie, ktoré naplno rozšíri vražednú dvojicu do poriadnej trojky, vzdáva aj akúsi poctu akčným komédiám 90. rokov. A to robí aj samotnou ukážkou, kde sme sa dočkali takzvaného trailerového hlasu rozprávajúceho cez video. Veď si len skúste spomenúť, kedy ste naposledy počuli hlboký upokojujúci hlas ako tento.

Vyzeralo by to tak, že Bryce bude musieť ukončiť svoju kariéru osobného ochrancu. To by však s Reynoldsovou postavou nemohla prísť do styku Salma Hayek, ako poriadne divoký a šialený príspevok k tejto snímke. Ak si myslíte, že chémia a komediálna dynamika medzi Reynoldsom a Jacksonom fungovala skvele, len sledujte, ako to vyzerá teraz aj s jeho filmovou manželkou.

Herecké obsadenie s poriadnymi menami

O deji sa tam toho veľa nedozvieme. Iba krátky náčrt, vrátane akéhosi zlého plánu od Antonia Banderasa, ktorý tu vyzerá ako typický záporák z akčňáku. S uhladeným účesom a žiarivým oblekom – viac klasické to už nemôže byť. Pre film nám bol dlho teasovaný aj Morgan Freeman. Zatiaľ sa ho tam veľa nedočkáme, ale na krátky moment nám dávajú vedieť, že vo filme stále je.

Vracia sa aj Richard E. Grant, ktorý bol v prvej časti, ale okrem toho nás čaká aj nové herecké obsadenie. Ukážu sa herci a herečky Frank GrilloCaroline GoodallRebecca FrontGabriella WrightAlice McMillanKristofer KamiyasuTom Hopper Blake Ritson. Vidíme, že s napakovaným obsadením núdza o postavy, ktoré sa pripletú do cesty ústrednej trojici, nebude.

Zabijakov osobný strážca 2 trailer
Zdroj: collider.com

Film by mohol fungovať aj lepšie ako jednotka

Trailer na film Hitman’s Wife Bodyguard nám dáva najavo, že tu sa režisér Patrick Hudges posnažil o niečo viac. Za prvý diel bol z viacerých smerov kritizovaný, napríklad že niektoré vtipy jednoducho nefungovali a boli príliš silené. Tu to vyzerá prirodzenejšie a určite nemôžete ani vy povedať, že by ste sa počas krátkej ukážky aspoň nepousmiali, ak nie už nahlas zasmiali.

Oficiálny popis deja filmu znie takto:

„Najzvláštnejšia vražedná dvojica na svete  – bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) a zabijak Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) – sú späť v na život ohrozujúcej misii. Stále nelicencovaný a hľadaný je Bryce vhnaný do akcie Dariusovou ešte viac prchkou ženou, neslávne známou podvodníčkou Soniou Kincaid (Salma Hayek). Keď je Bryce dohnaný až k okraju svojimi najnebezpečnejšími chránencami, trio sa namočí do globálneho sprisahania. A čoskoro zistia, že sú na hranici medzi Európou a pomstychtivým šialencom (Antonio Banderas).“

Do premiéry zostáva len krátko

Zatiaľ teda ako sme spomínali, dej je pomerne neurčitý. Čaká nás však poriadna akcia a humor. Tak sa poriadne nalaďme a počkajme si ešte niečo málo vyše mesiaca, pretože pokračovanie Zabijakovho osobného strážcu aj s jeho manželkou má premiéru 16. júna 2021.

Ako sa vám páčil trailer na Hitman’s Wife Bodyguard? Tešíte sa na poriadnu akciu s Ryanom Reynoldsom, Samuelom L. Jacksonom a Salmou Hayek? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -