K filmu Gran Turismo sa najnovšie pridáva aj Orlando Bloom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do Gran Turismo sa pridáva Orlando Bloom

Aktuálne sa dozvedáme, že do filmu Gran Turismo sa pridáva Orlando Bloom. Spolu s ním je novým prírastkom aj mladý herec Archie Madekwe. Iba minulý týždeň sme sa dozvedeli, že jednou z hereckých tvári, ktoré sa v chystanom filme objavia, bude David Harbour známy ako šerif Hopper zo seriálu Stranger Things.

Snímka vzniká pod štúdiami Sony Pictures a PlayStation Productions. O jeho réžiu sa postará Neill Blomkamp, režisér známy pre District 9Chappie či Elysium. Scenár budú vytvárať Jason Hall (Americký ostreľovač) a Zach Baylan. Nakoľko ide o pretekársku hru, ktorá v podstate nemá priamu dejovú linku, zvolili si príbeh podľa reálnych udalostí.

gran turismo orlando bloom
Zdroj: us.news.media

Mladý hráč, ktorý sa stane pretekárom

Dej sa sústredí na chlapca v tínedžerskom veku, pre ktorého sa vďaka hraniu splní sen. Jeho precízne a dobre natrénované schopnosti v hernom titule mu totiž zabezpečili výhru v sérii súťaží od spoločnosti Nissan. Tak si reálne mohol sadnúť za volant ich vozidiel a stať sa tak profesionálnym pretekárom.

Tohto mladého pretekára by si mohol zahrať práve Madewke, oficiálne slovo od štúdií však ešte napadlo. 27-ročného herca môžeme poznať z filmov Voyagers: Vesmírna misia, Slnovrat či Teen Spirit.

archie madewke
Zdroj: zaptv.com

Hra aj herci sa stále tešia popularite

Nie je ešte známe, koho bude hrať Harbour, rovnako nebola odhalená ani Bloomova rola. Herca môžeme veľmi dobre poznať ako elfa Legolasa z filmovej série Pán prsteňov. Jeho tvár istý čas patrila aj inej značke, stvárňoval Willa Turnera v Pirátoch z Karibiku. Pri fantasy žánri zostával aj v posledných rokoch, keď sme ho mohli vidieť v seriáli Carnival Row. Jeho druhá séria príde na Amazon budúci rok.

Značka má za sebou skutočne bohatú a pozoruhodnú históriu. Pôvodnú hru v roku 1997 vytvoril Kazunori Yamauchi so spoločnosťou Polyphony a teraz bude stáť aj za filmom ako výkonný producent. Získala si slávu ako najviac realistický simulátor pretekania v tom čase. Výrobcovia sa totiž sústredili na fyziku vozidiel do najmenších detailov. V marci vyšiel doteraz posledný príspevok, Gran Turismo 7, ktorý sa stále teší veľkej popularite.

Čo hovoríte na to, že sa do filmu Gran Turismo pridáva aj Orlando Bloom? Myslíte si, že bude Madekwe hrať postavu hráča, z ktorého sa stane pretekár Nissanu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -