Baby Yoda dostane vlastný špeciál na Disney+, uvidíme ho tak ešte pred 3. sériou Mandaloriána

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Baby Yoda dostane špeciál od Disney

Prichádza skvelá správa pre všetkých milovníkov najrozkošnejšej postavy z praďalekej galaxie. Grogu Baby Yoda totiž dostane vlastný špeciál na Disney+. Očakávali sme, že ho znovu uvidíme až pri tretej sérii Mandaloriána, ale zdá sa, že nám ho štúdio ukáže oveľa skôr. Odhalenie pritom došlo náhodne.

Tretia séria má pokračovať v dobrodružstvách Dina Djarina, ktorého hrá Pedro Pascal a jeho zachráneného dieťaťa. Udalosti na planéte Mandalore sa zdajú byť poriadne napäté a hrozí občianska vojna, stále však zostáva priestor pre tohto drobca. S ním sa hrdina opäť stretol počas udalostí spin-off seriálu The Book of Boba Fett (ktorý aj preto viacerí nazývajú Mandalorián 2.5).

book of boba fett baby yoda
Zdroj: spieltimes.com

Grogu a zajačiky

Prvý trailer na ďalšiu sériu nám bol odhalený počas udalosti D23 Expo. Odvtedy sme nedostali žiadne informácie, stále nepoznáme ani presný termín vydania (zatiaľ vieme iba február 2023). Neoverené zdroje hovoria, že ďalší trailer a spolu s ním aj odhalenie dátumu premiéry by sme mali dostať ako vianočný darček (teda 25. decembra).

Medzitým však prichádzajú dobré správy o Baby Yodovi. Cez stránku Star Wars News Net odhalilo Disney+ Italy (teda talianska stránka služby), že dostane vlastný krátky film. Jeho názov má byť Star Wars Zen – Grogu and Dust Bunnies a prísť má v sobotu, 12. novembra.

Grogu and Dust Bunnies
Zdroj: thedirect.com

Na tretie výročie premiéry Mandaloriána

Tento dátum nie je náhodný, ide totiž o tretie výročie dátumu, kedy sa prvý raz ukázal Mandalorián. Označenie Zen v názve môže odkazovať na zenimation, teda štýl animácie, ktoré si spoločnosť osvojila v roku 2020. Má spájať pôsobivú a kvalitnú animáciu s podmanivými zvukovými kulisami pre plný zážitok.

Správa bola z webu medzitým vymazaná, avšak screenshot stále koluje internetom. Preto nezostalo štúdiu nič iné, ako informáciu potvrdiť. Tak je to jasné – Baby Yoda bude mať tiež svoj vlastný špeciál na Disney+. Otázne ešte je, akým spôsobom bude vedený. Môže nám rozvinúť príbehy, ktoré preklenú série alebo odhaliť viac z času, kým trénoval s Lukom Skywalkerom.

baby yoda luke skywalker
Zdroj: youtube.com

Navnadenie na tretiu sériu alebo krátke príbehy?

Môže však byť, že k materiálu budú pristupovať ako ku Grootovi zo Strážcov Galaxie. Ten dostal niekoľko krátkych príbehov pod 5 minút, ktoré ukazovali jeho dobrodružstvá predovšetkým mimo tímu. Niečomu podobnému s Baby Yodom by sme sa určite nebránili. V každom prípade sa to dozvieme 12. novembra.

Patríte medzi osoby, ktoré obľubujú Baby Yodu? Tešíte sa, že aj on dostane svoj vlastný špeciál? Myslíte si, že pôjde o samostatné príbehy alebo navnaďovanie na tretiu sériu Mandaloriána? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -