Kingpin sa predstavuje na prvom zábere z nakrúcania seriálu Echo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kingpin na prvom zábere z Echo

Budúci rok tiež nebude pre MCU chudobný na seriály na Disney+. Jeden z nich prinesie viac z príbehu hluchonemej hrdinky, ktorú hrá Alaqua Cox. Vieme však, že sa vrátia aj Charlie Cox ako Daredevil a Vincent D’Onofrio. Prvý záber z nakrúcania odhaľuje, ako bude vyzerať jeho Kingpin v Echo.

Mayu Lopez sme mohli spoznať v seriáli Hawkeye. Dlhší čas bol naznačovaný aj jej tajomný strýko, ktorý nakoniec nebol nikto iný ako šéf podsvetia Wilson Fisk. Videli sme, ako ho hrdinka vo finále strelí do tváre. Nikto z nás si však reálne nemyslel, že to jediné by mohlo zastaviť Kingpina.

Kingpin
Zdroj: thedirect.com

Ikonický kostým je späť!

Aj keď viacero fanúšikov malo problém s tým, že bola predstavená akási jeho slabšia verzia. Nedával svoj plný potenciál a havajská košeľa a klobúčik mu tiež uberali na hrozivosti. Tak teraz sa vracia s ikonickou čiernou košeľou, bielou vestou a bielym sakom. Takto ho môžeme poznať z komiksov aj z Marvel Television seriálu.

Predpoklady boli aj že by mohol mať pásku cez oko. Dané postrelenie by znamenalo, že by prišiel práve o tento orgán. Avšak teraz vidíme, že sa nič také nekoná. V hre je však stále aj možnosť, že ide o scénu, ktorá sa odohráva v minulosti alebo o flashback.

Uvidíme, koľko otázok sa zodpovie

Záber zverejnil instagramový účet The Atlanta Filming. Neskôr na sociálnej sieti podali vysvetlenie, prečo je text na fotkách neúplný. Zámerne ho orezali, pretože vraj obsahoval niečo, čo mohlo prezradiť časti deja. Mohli by to byť spoilery, teraz sme však na ne zvedaví!

Tak si zrejme musíme počkať až na leto 2023, kedy má mať Echo premiéru. Snáď nám okrem hlavnej hrdinky prinesú aj viac odpovedí na nezodpovedaná otázky ohľadom Fiska. Prípadne poskytnú spojitosti medzi jeho pôsobením v MCU a seriálom predtým na Netflixe. Ešte viac sa ich zrejme ale dozvieme v seriáli Daredevil: Born Again, ktorý by mal na Disney+ prísť začiatkom roka 2024.

Páči sa vám, že Kingpin v seriáli Echo znovu vyzerá viac klasicky a tým aj zastrašujúcejšie? Čo si myslíte, že sú dané spoilery z orezaného obrázku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -