Ikonický seriál z právnického prostredia, ktorý vybuchol v sledovanosti, dostane nové epizódy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Suits hlási návrat

Fanúšikmi milovaná dráma z právnického prostredia dostane nové epizódy. Aj napriek tomu, že svoje finále priniesla už v roku 2019, v sledovanosti najviac vybuchla za posledné štyri mesiace. Teraz portál Deadline informoval o tom, že Suits (Kravaťáci) hlási návrat. Budú pokračovať príbehy Mikea Rossa?

Pôvodný seriál začal v roku 2011 a eventuálne dostal deväť sérií. Hovorí o Mikeovi (Patrick J. Adams), ktorého vyhodia zo školy. Jeho skvelá fotografická pamäť a nadanie však zaujmú veľkého právnika Harveyho Spectera (Gabriel Macht), ktorý ho aj napriek absencii titulu zoberie za koncipienta. Jeho rast v právnickej firme a okolité machinácie boli skvelými lákadlami pre divákov.

seriál Suits
Zdroj: tmdb.org

Tohtoročný výbuch v sledovanosti pre dva veľké dôvody

Pôvodne sa vysielal na americkej stanici USA Network. Počas minulého roka sa však dojednali streamovacie práva so službami Peacock a Netflix. Príchod seriálu na tieto platformy spôsobil, že počas tohto leta raketovo vystrelil v sledovanosti v Spojených štátoch a stanovoval nové rekordy v rebríčkoch.

Tento úspech viaceré média (napríklad Entertaiment Weekly) pripisujú ešte jednému faktoru. Jednou z herečiek, ktorá si tu zahrala dôležitú úlohu, bola Meghan Markle. Tú chceli jednoducho ľudia vidieť v úlohe ešte kým sa stala členkou britskej kráľovskej rodiny.

seriál Suits Pearson
Zdroj: Netflix

Spin-off neuspel, čo ďalej?

Suits dostali počas roka 2019 ešte spin-off zameraný na jednu z pôvodných postáv, ktorý však vydržal iba jednu sériu. Volal sa Pearson a zameral sa na Jessicu Pearson (Gina Torres), ktorá sa pohybovala vo svete politiky v Chicagu. Úspech kmeňového projektu sa však nezopakoval.

Deadline teraz uvádza, že sa od blízkych zdrojov dozvedeli, že pre stanicu NBCUniversal sa vyvíjajú nové časti. Neprinesie ich nikto iný ako pôvodný autor seriálu, Aaron Korsch. Jasne však dodávajú, že sa nebude jednať ani o pokračovanie, ani o reboot. Bude to nový projekt v rámci rovnakého univerza, odohrávajúci sa na novej lokalite s novými postavami. Podobne ako to zvykli robiť seriály CSI alebo NCIS. Nové miesto, o ktorom sa diskutuje, by malo byť Los Angeles.

Ako sa vám páči správa, že seriál Suits hlási návrat do svojho právnického prostredia? Sledovali ste ho už predtým alebo ste boli súčasťou boomu za posledné mesiace? Pozriete si aj tento nový projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com, ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -