Ninjovská hra z tieňov a bleskurýchla akcia. Netflix nás odrovnal ukážkou na temný seriál z Japonska

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na House of Ninjas

Netflix uviedol úžasný trailer na limitovanú sériu House of Ninjas. Sľubuje intenzívny triler, ktorému rozhodne nebude chýbať akcia. Pracuje s myšlienkou, že nindžovia nikdy neprestali pôsobiť v krajine vychádzajúceho slnka a chránia aj súčasné Japonsko. A ak sa chcú svojho odkazu aj vzdať, vždy ich niečo pritiahne naspäť…

Celé storočia zohrávali kľúčovú úlohu v ochrane krajiny. Teraz pracujú v tieňoch aj v modernej spoločnosti. Klan Tawara je už naozaj prastarým, po jednej konkrétnej misii sa však rozhodne, že aj napriek svojim koreňom musia opustiť svoje remeslo. Táto rodina je však všetkým len nie normálnou – ako nám ukážka opätovne dokazuje.

Klan nindžov ochraňuje súčasné Japonsko

Ich odchod do úzadia však nevydrží dlho. Teraz sa vracia hrozba, ktorá môže otriasť národom až do jeho základov. Vracia sa mocný nepriateľský klan Fuma. Prispôsobili sa dobe, rozbiehajú najväčší obchod s narkotikami. Ich siete siahajú aj do ostatných odvetví, ešte nebezpečnejšími sa stávajú, lebo majú svojich ľudí aj v polícii a vo vláde.

Diváci tak budú postavení pred ťažkú krízu, v ktorej bude rozohraná hra z tieňov. Šikovne bude kombinovaná s akciou rýchlou ako blesk, aby diváci dostali predstavenie, ktoré dokáže otriasť aj tými najviac zocelenými fanúšikmi žánru.

netflix house of ninjas
Zdroj: tmdb.org

Podieľa sa aj štúdio zodpovedné za Godzillu

Seriál produkuje štúdio Toho, ktoré stojí aj za nedávnym hitom Godzilla Minus One. Jeho autorom je Dave Boyle, ktorého môžeme poznať vďaka filmom Surrogate Valentine alebo Man from Reno. Hlavnými hviezdami sú Kento Kaku ako Haru, Yôsuke Eguchi ako Souichi, Tae Kimura ako Yoko či Kengo Kôra ako Gaku. Objavia sa tu aj Aju Makita, Riho Yoshioka, Nobuko Miyamoto, alebo Tomorowo Taguchi. 

Séria bude obsahovať 8 hodinových dielov. Na streamovaciu službu budú pridané už od štvrtka 15. februára.

Páčil sa vám trailer na House of Ninjas? Zaujala vás myšlienka prastarých ochrancov v súčasnom Japonsku? Ste fanúšikmi podobných spojení trileru a akcie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -