Tešili sme sa zbytočne. Marvel je v koncoch, prichádza ďalšia krutá rana pre Kapitán Amerika 4

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kapitán Amerika 4: Hulk sa nakoniec neobjaví

Aktualizované 13. 2. 2024: Mark Ruffalo spôsobil hotový ošiaľ na internete. Ako informoval Collider, herec podľa všetkého potvrdil svoj návrat v úlohe Brucea Bannera ako Hulka vo filme Kapitán Amerika 4. Fanúšikovia sa začali tešiť, že po dlhej dobe prišli nejaké dobré správy z Marvelu, no zbytočne.

Ako sa totiž ukázalo, celé to bolo len nedorozumenie počas rýchleho rozhovoru. Ruffalo údajne nesprávne pochopil otázku a niektoré médiá si ju vyložili inak, ako to herec myslel. Hulk sa v skutočnosti vo filme Kapitán Amerika 4, žiaľ, neobjaví.

Premiéra tejto Marvelovky je po značných problémoch v produkcii a pretáčkach naplánovaná na február 2025.

Pôvodný článok

Zdá sa, že štúdio Marvel sa začalo hlbšie zamýšlať nad svojimi projektami. Počas minulého mesiaca sme sa dozvedeli, že ich seriál Daredevil po natočenej polovici škrtajú a začínajú odznova, podobný osud čaká aj ďalší projekt. Ako informoval portál Small Screen, film Kapitán Amerika 4 čakajú masívne prerábky, zlyhával hlavne v jednej dôležitej veci.

Skôr v tomto týždni prinieslo World of Reel informáciu, že štvrtá snímka s týmto komiksovým hrdinom mala testovacie premietania. Počas nich dopadol film s veľmi slabými hodnoteniami, vyčítaná bola hlavne chabá akcia. Tá by jednoznačne mala k tejto postave patriť, preto sa spoločnosť rozhodla pre pretáčky.

Zaberie to ďalších 5 mesiacov

Tri kľúčové scény sa majú z filmu s podtitulom Brave New World úplne škrtnúť a nakrúcať kompletne nanovo. Znamená to tak, že produkcia filmu zaberie ďalších 5 mesiacov, pretože tieto zmeny sa budú realizovať od januára až do mája budúceho roka. Fanúšikovia sa samozrejme začali obávať, o koľko sa oddiali vydanie filmu.

Prvé novembrové dni totiž priniesli informáciu, že počas budúceho roka sa dočkáme jediného filmu priamo od Marvelu, a to tretieto Deadpoola. Ďalšie filmy dostali posunutý dátum, medzi nimi tímovka antihrdinov Thunderbolts a hlavne štvrtý Kapitán Amerika. Ten mal pôvodne doraziť do kín v júli 2024, avšak nový dátum premiéry bol stanovený na 13. február 2025.

O koľko neskôr si film pozrieme?

Zdržanie produkcie po štrajkoch tak nebol jediný dôvod, prečo sa film posunul. Zrejme už vtedy vedeli tvorcovia marvelovky, že ju čakajú veľké zmeny. Prerábky kľúčových scén sa majú týkať hlavnej hereckej hviezdy, Anthonyho Mackieho, ktorý prebral štít a kostým od predošlého držiteľa, ale aj Harrisona Forda.

Vieme, že tento legendárny herec vystriedal v roli generála Rossa (vo filme by však mal byť už prezidentom) zosnulého Williama Hurta. Vo filme bude vystupovať aj jeho dcéra Betty a jedná sa o veľký herecký návrat, jej predstaviteľka Liv Tyler si ju naposledy zahrala v roku 2008 vo filme Neuveriteľný Hulk. Je tak dobrou správou, že si štúdio dáva záležať na tom, aby divákom prinieslo čo najlepší zážitok a radšej sa pustia do prerábky scén, ktoré boli podnetom na zlé hodnotenia.

Čo hovoríte na to, že film Kapitán Amerika 4 čakajú veľké prerábky? Ide podľa vás o dobrý krok od štúdia? Radšej si počkáte na kvalitnejšie spracovaný film alebo ste ho chceli vidieť čo najskôr? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: small-screen.co.uk; worldofreel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -