Toto mu neodpustia. Herec omylom odhalil začiatok filmu Venom 3

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

O čom bude film Venom 3 a aké má prepojenie s MCU?

Aktualizované 2. 3. 2024: Herec Tom Hardy, ktorý v nachádzajúcom filme Venom 3 opäť stvárni Eddieho Brocka, na svojom Instagrame zdieľal fotografiu z natáčania. Objavuje sa v nej oblečený v havajskej košeli. Na tom by nebolo nič zvláštne, no omylom tým možno odhalil veľmi dôležitý príbehový prvok.

tomhardy
Zdroj: Tom Hardy / Instagram

Túto istú košeľu mal Eddie Brock oblečenú na konci Venoma 2 (Let There Be Carnage). V ňom sa ocitol v rozdielnom multiverse spolu s Peterom Parkerom Toma Hollanda. My tento vesmír poznáme ako MCU. Fanúšikovia začali dúfať, že tvorcovia tým napovedajú k stretu týchto dvoch postáv. Nakoniec sa však mýlili, išlo len o malý vtip, keďže pri závere MCU filmu Spider-Man: Bez domova sa Venom vrátil späť do svojho vesmíru. Bez toho, aby sa stretol s Peterom Parkerom.

Scéna však skončila tým, že v MCU ostal zabudnutý akýsi neznámy mimozemský symbiont. Očakávame, že Spider-Man sa s ním stretne vo svojom štvrtom filme. Navyše, teraz zverejnená fotografia Toma Hardyho opäť v tom istom oblečení napovedá, že príbeh môže pokračovať v multiverze. Je celkom možné, že Venom 3 začne ihneď po konci Venoma 2 a Eddie Brock sa pokúsi dostať naspäť do MCU.

Pôvodný článok

„My sme Venom“ je už dobre známa hláška medzi fanúšikmi komiksových filmov od Sony. Ich najznámejší nepriateľ Spider-Mana a (anti)hrdina ju však najbližšie povie neskôr, ako sme čakali. Venom 3 zažíva odklad, oznámil portál Variety ako dôsledok ukončenia 118 dní trvajúceho štrajku hercov.

Jeho ukončením si zrejme tvorcovia uvedomili, že s rozbiehajúcou sa produkciou nestihnú divákom doručiť film v pôvodne avizovaný dátum, ktorým bol 12. júl 2024. Takto sa však aj tretí film, v ktorom si Tom Hardy ako Eddie Brock zopakuje ústrednú postavu, viac dátumovo priblíži svojim predchodcom.

tom hardy eddie brock venom
Zdroj: themoviedb.org

Režisérska štafeta sa opäť predáva

Prvý film prišiel v októbri 2018 a dalo sa hovoriť o komerčnom hite. V tržbách po celom svete si odniesol 856 miliónov dolárov, čo mu zabezpečilo nielen pokračovanie, ale aj spustenie samostatnej filmovej značky. Zameriava sa na najväčších súperov pavúčieho muža bez toho, aby ho zatiaľ do svojho univerza zakomponoval. Okrem mimozemského symbionta sme tu videli upíra Morbiusa a budúci rok by sme mali vidieť lovca Kravena.

Druhý film prišiel v roku 2021 a v kinách mu tiež patril október. Jeho podtitul bol Carnage prichádza a predstavil iného, oveľa viac nebezpečného a krvilačného symbionta. Aj napriek tomu, že diváci o neho časom strácali záujem, dokázal si stále zarobiť 502 miliónov dolárov, čo bolo na časy medzi pandemickými obmedzeniami viac ako úctyhodné.

Dátumovo sa viac priblíži predchodcom

Prišiel tak na rad aj tretí film. Opäť bola predaná režisérska štafeta – jednotku režíroval Ruben Fleischer a dvojku Andy Serkis. Tento si zobrala na starosť Kelly Marcel, ktorá bola scenáristkou pri oboch predošlých filmoch.

Prvý raz sme sa o filme dozvedeli počas CinemaConu v minulom roku. Detaily o deji si zatiaľ štúdio poctivo stráži. Z pôvodného plánu na letné vydanie ale komiksovku odkladajú na 8. novembra 2024.

Čo hovoríte na to, že Venom 3 bude mať niekoľkomesačný odklad? Čakáte z tohto dôvodu o to kvalitnejšie spracovanie? Myslíte si, že sa ukáže Spider-Man? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -