Pôvodne mal byť vo filme Aquaman 2 Michael Keaton. Prečo ho nahradil Affleck?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pôvodne bol vo filme Aquaman 2 Michael Keaton

Filmový svet DC podstupuje veľké zmeny. Našťastie sa nedotýkajú filmov, ktoré budú vydané v kinách. Marcový príchod druhého filmu s Arthurom Currym je teda neohrozený. Nedávno sme sa dozvedeli, že sa do neho vráti aj Ben Affleck. Pôvodne sa mal ale vo filme Aquaman 2 objaviť Michael Keaton.

Tento herec si zahral Batmana na prelome 80. a 90. rokoch vo filmoch od Tima Burtona. Veľkým prekvapením pre fanúšikov bolo, že sa vráti do filmu The Flash. Ten bude totiž skúmať cestovanie viacerými vesmírmi a viacero verzií Bruca Waynea je pritom úplne namieste.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Diváci dali dôvod, aby to tak nebolo

Správa, ktorú priniesol portál The Hollywood Reporter, odkazuje na viaceré zdroje. Podľa nich prebehlo testovacie premietanie filmu Aquaman a Stratené kráľovstvo. V ňom boli divákom ukázané aj zábery, kde vystupuje Keaton ako Batman. Publikum ich považovalo za „zmätočné“ a „nejasné“, prečo sa nachádza tento Batman v tomto univerze.

Režisér James Wan sa teda vrátil do štúdia a Jason Momoa, predstaviteľ hlavnej úlohy, sa opäť stretol so svojím kolegom, Benom Affleckom. Ani nie týždeň po skúšobnom premietaní pretočili tieto scény tak, že sa v nich nachádzal už ustanovený maskovaný hrdina. Herec sa totiž v úlohe objavuje už od roku 2016 od filmu Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti.

ben affleck aquaman
Zdroj: 8days.com

Nechali si jeho predstavenie do Flasha

Predstavenie Keatonovho Batmana si teda nechajú až na film The Flash. Ten by mal prísť do kín 23. júna 2023. Ráta sa s tým, že herec sa v úlohe bude objavovať aj dlhšie, pretože bol popisovaný ako „postarší muž, ktorý sa objaví vo viacerých filmoch, aby prinášal vedenie“. Malo to byť aj v chystanej Batgirl, ktorá je však teraz zrušená.

Aquaman: Stratené kráľostvo bude mať premiéru 17. marca 2023. Sleduje príbeh hlavného hrdinu, ako sa snaží v podmorskej ríši zachrániť všetky časti Atlantídy. Vracia sa viacero hercov z prvej časti, zatiaľ je aj veľkou otázkou, ako do neho zapadá ochranca mesta Gotham.

Bolo by podľa vás tiež zbytočne mätúce, ak by už vo filme Aquaman 2 bol Michaela Keaton alebo by ste ho tam uvítali? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -