7 zaujímavých faktov o filmovej hviezde Dane DeHaan, ktoré možno neviete!

Nenechajte si ujsť

Dane DeHann fakty

Aj keď sa herec Dane DeHaan v minulosti objavil v niekoľkých pomerne úspešných snímkach ako The Amazing Spider-Man 2, Zbav sa svojich miláčikov či Kronika, nezdalo sa, že by z neho bol miláčik Hollywoodu s miliónmi fanúšikov. Avšak za posledné roky sa jeho fanklub značne rozrástol, hlavne keď svet vystrašil k smrti v Lieku na život a pomohol galaxii vo filme Luca Bessona Valerian a mesto tisícich planét. Preto sme si pre vás pripravili 7 zaujímavých faktov o tomto Američanovi, ktoré možno neviete!

Diabol DeHaan nosí Pradu

Zdroj: Pinterest

Ak sa zaujímate o módu, alebo nakupujete v luxusných butikoch, určite ste si jeho tvár všimli v kapaniach módneho domu Prada. Modelom je pre sezónu jar/leto roku 2014. Zdá sa, že s kolegyňou z Valeriana má toho spoločného viac, ako sa na prvý pohľad zdá!

Kohút jeden

Tento Američan má rodokmeň rozrastený po celej Európe. Predkov má z Anglicka, Nemecka, Talianska, Walesu, Írska a Škótska. Čo je ale zaujímavejšie, je pôvod jeho mena. Priezvisko Haan znamená v starej holandčtine kohút.

Večne mladý

Pre jeho mladistvý vzhľad a útle telo si od neho všade pýtajú občianku. Za mlada s ním neplnoletí kamaráti nechceli chodievať do baru, pretože vedeli, že všetci budú musieť preukázať svoj vek. V skutočnosti je už dnes tridsaťjeden ročným oteckom dievčatka menom Bowie Rose.

I Bet My Life

To je názov piesne od skupiny Imagine Dragons, v klipe ktorej si Dane zahral. Text bol pôvodne o vzťahu rodičov a speváka kapely. Avšak v klipe bol nakoniec význam skladby podaný z iného pohľadu. Herec tu symbolizuje svoje fiktívne ja.

Fotka na vodičskom preukaze

Zdroj: Tumblr

šou Jimmyho Fallona herec ukázal svetu svoju neobyčajnú fotku na vodičskom preukaze. Nie každý by na to mal odvahu, vzhľadom k tomu, že väčšinou na nich ľudia vyzerajú horšie, ako v najhoršie dni. To však nie je jeho prípad. DeHaan vysvetlil, že ak budete v úškrne pokračovať, úradníci to nakoniec vzdajú a nechajú vás odísť s grimasou, akú má on.

Otec roka bez auta

Zdroj: People.

Keďže je Dane otcom len niekoľko mesiacov, trocha zmätku je očakávaného. Avšak jedného dňa, keď sa tatko sústredil na to, aby dcérku vybral zo sedačky a dal ju do kočiaru, omylom nechal bežať auto – v Brooklyne. Samozrejme mu ho ukradli.

Vzor

Gwyneth Paltrow, Zdroj: CBC.ca

Pri príležitosti rozhovoru s portálom W magazine priznal, že keď bol mladý, bola jeho idolom herečka Gwyneth Paltrow. Všimol si ju vo filme Zamilovaný Shakespeare.

Poznali ste niektorý z týchto faktov? Ktorý vás zaujal najviac? O akej osobnosti filmového sveta by ste chceli podobný článok nabudúce? Dajte nám vedieť!

ZDROJWM

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -