Filmové či seriálové chybičky, ktoré ste si (určite) nevšimli #4

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Dnes sa opäť v našej rubrike vraciame k populárnym filmom či seriálom, v ktorých sme našli pár chybičiek, ktoré ste si zrejme nevšimli. Ako vždy ide o dejové nepresnosti, nie o odraz člena štábu v zrkadle a pod.

1. Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994)

V scéne v bistre nazve Jules (Samuel L. Jackson) svoju zbraň „pán deväťmilimetrový.“ V ruke však drží zbraň kalibru 45.

Zdroj: www.pinterest.com

2. My sme Millerovci (2013)

V scéne, keď obe rodiny hrajú pri ohni hru „Pictionary,“ si môžete všimnúť, že pri prestrihoch sa nikdy nakreslené obrázky absolútne nezhodujú. Vždy sa líšia vo viacerých detailoch.

Zdroj: www.pinterest.com

3. Avengers: Pomstitelia (2012)

V priebehu záverečnej bitky sa všetci hrdinovia z tímu spoločne dorozumievajú, hoci nemajú slúchadlá ani vysielačky.

Zdroj: variety.com

4. Hviezdne vojny: Nová nádej (1977)

Keď Darth Vader zodvihne a škrtí lodného kapitána, je jasne vidieť, že ho zabil. Avšak hneď ako ho odhodí, kapitán sa viditeľne kryje zdvihnutými rukami proti stene.

Zdroj: www.starwars.com

5. Star Wars: Epizóda V – Impérium vracia úder (1980)

V scéne, keď sa Yoda (Frank Oz) prihovára zosnulému Obi-Wanovi (Alec Guinness) Ben povie , že ho učil práve Yoda. Vo filme Star Wars: Epizóda I – Skrytá hrozba (1999), sa však dozvedáme, že bol žiakom Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). 

Zdroj: hu.axn.com

6. Game of Thrones (2011)

V 8. epizóde 4. série s názvom „Hora a Červená zmija“ rozdrví ser Gregor Clegane (Hafþór J. Björnsson) holými rukami ľudskú lebku. To ale nie je uskutočniteľné. Žiadny akokoľvek silný človek nedokáže vyvinúť prstami tak silný tlak, aby to dokázal.

Zdroj: www.bustle.com

7. Ako som spoznal vašu matku (2005)

V 15. epizóde 3. série rozpráva Barney (Neil Patrick Harris) príbeh o Garym Blaumanovi (Taran Killam) a zakončí ho tým, že zomrel. V 9. sérii sa ale Gary znovu objavuje a dokonca je po ňom pomenovaná celá epizóda.

Zdroj: www.bustle.com

8. Priatelia (1994)

V 6. epizóde 3. série s názvom „Spomienky“ sa v úvode Janice (Maggie Wheeler) pýta: „Kto z vás, ako ste tu, sa vyspal s niekým z vašej šestice?“ a Ross (David Schwimmer) za všetky odpovie, že nikto, hoci tou dobou chodil s Rachel.

Zdroj: konbini.com

9. Weeds (2005)

V 12. epizóde 5. série v scéne, keď Nancy (Mary-Louise Parker) zdvihne iPhone, je možné zaznamenať niekoľko nezrovnalostí. Melódia, ktorá sa v seriáli objavuje, v skutočnosti z iPhonu nepochádza, po prijatí hovoru telefón pri uchu nezhasne, ako by mal, a na displeji je navyše možné všimnúť si znaku pre zamknutú klávesnicu. 

Zdroj: tv.avclub.com

10. Temný rytier (2008)

Po vykradnutí banky odchádza Joker (Heath Ledger) autobusom, nasledovaným niekoľkými ďalšími autobusmi. V scéne je možné počuť hlasy detí, hoci v autobuse žiadne niesu.

Zdroj: jarviscity.com
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -