Interný zdroj tvrdí, že Amber Heard bude preobsadená vo filme Aquaman 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Amber Heard bude údajne preobsadená

Aquaman bol najúspešnejším sólovým filmom v rámci DCEU, to nie je žiadnou novinkou. Preto boli veľké očakávania a nadšenie fanúšikov aj na jeho pokračovanie s názvom Stratené kráľovstvo. To však začalo opadať a ísť skôr iným smerom kvôli postave Mery. Ale opäť sa môže navrátiť – interný zdroj totiž tvrdí, že jej predstaviteľka Amber Heard bude preobsadená.

Celá záležitosť začala kvôli súdu s jej exmanželom, Johnny Deppom. Obvinila ho z domáceho násilia a ďalšieho fyzického napádania a zneužívania. Avšak počas procesu začali dôkazy ukazovať, že presný opak je pravdou, obeťou bol Depp a ona svoje zranenia fingovala.

johnny depp amber heard sud
Zdroj: cnn.com

Výsledok súdu mení situáciu

Víťazom pojednávania sa teda stal Depp, ktorému budú vyplácané kompenzácie (aspoň podľa výsledku, on sám ich nežiada). Avšak značne to postihlo jeho kariéru. Spoluprácu s ním rozviazalo Disney, ktoré s ním nepočítalo do ďalších Pirátov z Karibiku. Teraz by ho chceli do série naspäť, on však návrat odmieta. Rolu ale stratil aj ako čarodejník Grindelwald v sérii Fantastické zvery.

Za ňou stojí štúdio Warner Bros., teda rovnaké, ako za DC filmovým svetom. Vieme, že počas prebiehajúceho súdu začali podnikať kroky k tomu, ako obmedziť účasť Heard na filme. Pôvodne, kvôli uniknutým informáciám a častiam scenára, malo byť súčasťou deja aj dieťa, ktoré by spolu mali Arthur a Mera.

spoilery aquaman 2
Zdroj: hdqwalls.com

Postupné kroky k obmedzeniu času vo filme

Toto však bolo vyškrtnuté, rovnako jej ďalšie scény z filmu. Postupne takto obmedzili jej čas najprv na 20-25 minút, podľa neskorších vyjadrení to nakoniec bolo iba 10 minút. Fanúšikovia však žiadali, aby bola úplne odstránená a petíciu za jej vymazanie z filmu podpísalo cez 4 milióny ľudí.

Teraz prináša exkluzívnu správu Just Jared, teda zdroj, ktorý sa už opakovane nemýlil v interných informáciách. Podľa tohto reportu bude Amber Heard pre film Aquaman 2 preobsadená. Tieto informácie by korešpondovali aj s vyjadreniami Waltera Hamadu, ktorý je riaditeľom DC Films. Už počas procesu hovoril, že štúdio prediskutováva jej ďalšie pôsobenie a prípadnú náhradu.

ukážky z natáčania Aquaman 2
Zdroj: polygon.com

Pretáčky už sa dejú

Navyše, aktuálne prebieha nakrúcanie, na ktorom nanovo snímajú niektoré scény. Na ňom sa zúčastnili Jason Momoa aj Nicole Kidman (jeho filmová matka). To znamená, že naozaj prichádza k zmene. Otázne v tomto prípade je, či stihnú dodržať termín premiéry, ktorý je stanovený na 17. marca 2023 alebo sa bude (opäť) posúvať.

Ale jedna vec je jasná – postavu Mery ako takej neplánujú úplne odstrániť. Hľadať by sa teda mohla herečka, ktorú ju nahradí. Medzi predpokladanými herečkami boli mená ako Blake Lively či Karen Gillan, najviac hlasov však volá po Emilie Clarke.

emilia clarke mera
Zdroj: movieweb.com

Ktorá herečka ju nahradí?

Hviezda Hry o tróny by sa do role vraj skvele hodila, aj kvôli fyzickej podobnosti a črtám hodiacim sa na postavu. Vzniklo na ňu už nemálo fanartov a photoshopovaných obrázkov. Snáď bude štúdio aj v tomto počúvať hlasy divákov.

Ako vnímate správu, že Amber Heard bude preobsadená vo filme Aquaman 2? Je vám to ľúto alebo sa to malo podľa vás stať skôr? Ktorá herečka by ju mala nahradiť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com, justjared.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. tak to sa prihovaram za Amy z Dr.Who. Daenerys ako morska vila mi nejak nesedi :) Aj ked, raz uz ukazali, ze su na obrazovke dobry par – a dali sa dokopy aj mimo nej

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -